• Без категорії

Болять ноги під час вагітності?

Болять ноги під час вагітності?Як відомо, в період виношування дитини жінки набирають зайву вагу, у них з’являється набряклість і порушується стійкість стопи. Всі ці проблеми викликають у сучасних жінок дискомфорт: адже вони звикли займатися спортом і сидіти на дієтах, носити високі підбори і відчувати себе чудово.

Експерти з Американської Спілки хірургів, розробили декілька рекомендацій для вагітних жінок, що страждають від болю в ногах. Отже, основні поради від експертів:

· Пульсуючий біль і набряклість ніг як правило викликані надмірним накопиченням рідини в організмі жінки. Щоб позбавитися подібної проблеми, експерти радять робити незначні розтяжки, носити зручне, широке взуття на низькому підборі і не схрещувати ноги під час сидіння.

· Судоми можуть виникати через підвищений об’єм крові і високого рівня вмісту прогестерону в крові під час вагітності. Позбавитися судом допоможе масаж стопи, а також підняття ніг під час сидіння.

· Вростання нігтів на ногах під час вагітності також може спричиняти дискомфорт. Найчастіше це відбувається через тісне взуття, яке носять майбутні мами. Тому в останньому триместрі вагітності експерти радять жінкам поберегти себе і свої ноги і носити широке, зручне взуття на низькому підборі.

Джерело: kroxa

Поділитися в...

Вас може зацікавити...