Боголюб

Перекладається з давньоруського як – "люблячий бога".

Боголюб, якого з раннього дитинства батьки долучили до спорту, виробив у собі силу волі, борцівські якості, і такій людині легше живеться в дорослому житті. Боголюб творчо обдарована людина, музичний, добре малює, захоплюється різними областями мистецтва. Кар'єру робить непросто, довго не може пробитися крізь стрій менш обдарованих і талановитих, але більш підприємливих людей. Але це не озлобить його, роблячи більш наполегливим і цілеспрямованим. Боголюб обов'язковий і надійний в справах, хороший компаньйон, партнер. Йому можна довіряти найскладніші ділянки роботи, будучи абсолютно впевненим, що він впорається в строк.

З жінками Боголюб сміливий і рішучий, не пропустить можливості провести вечір з сподобалася дівчиною, навіть якщо в цей день він вже обіцяв зустрітися зі своєю постійною партнеркою: знайде причину скасувати побачення. Жінки люблять Боголюбов і вірять йому. Зазвичай Боголюб володіє чималим сексуальним досвідом, йому подобається приносити задоволення жінкам, в інтимних стосунках він не егоїст. Охоче йде на відверту розмову з партнеркою, із самого початку близьких відносин, як кажуть, розставляє все по своїх місцях: не дає зайвих обіцянок, не потрапляє в залежність від якої-небудь партнерки.

Одружується Боголюб не відразу навіть на тій, в яку сильно і щиро закоханий; довго перевіряє свої почуття, придивляється до коханої. Шлюб її найчастіше вдалий, народжуються в більшості випадків тільки хлопчики; народження доньки для Боголюбов – подарунок долі. Він спокійний і не ревнивий чоловік, цінує добре ставлення до нього дружини, завжди радиться з нею з приводу, ділиться проблемами на роботі. Безмежно відданий сім'ї, вірить дружині. Обожнює свій будинок, багато по дому робить власними руками, з великою любов'ю.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...