Богдан

Перекладається зі старослов'янської як – "даний Богом".

Богдан – це спокійний, знаючий собі ціну людина. У ньому помітне прагнення добре і грунтовно влаштуватися в житті. Може часом досягти високої майстерності в професії, досить конкретної, не вимагає натхнення й імпровізації. З оточуючими кілька замкнутий і сухуватий. Скупість. З "зимових" іноді виходять художники, музиканти, воєначальники, історики.

У сімейному житті Богдан прагне до безумовного лідерства. У дружині найбільше цінує покірність, "тримає її в строгості", навіть здатний прикрикнути на неї в присутності сторонніх людей. Такий він не тільки з дружиною. Багато хто зауважують у ньому зарозумілість і категоричність, не завжди доречні принциповість і впертість. Випивши, Богдан починає сперечатися по найменшому приводу, зовсім не намагаючись вникнути в суть суперечки або доводи опонента. Разом з тим у нього є багато якостей, що роблять його гарним чоловіком. Приміром, він наполегливий у пошуках додаткового заробітку, непогано майструє, ощадливий у витратах. Єдине, на що він не шкодує грошей, це відпочинок. У відпустку любить відправлятися всією сім'єю. Богдан – однолюб і в ревнощів стає невпізнанним. Негативні якості небагато пом'якшені у "весняних" і "літніх" Богданов. Але запам'ятайте: спиртне в будинку, де є Богдан, повинне з'являтися як можна рідше.

Добрими подругами життя для нього можуть стати Анастасія, Світлана, Юлія, Варвара, Венера, Богдана, Вікторія, Неллі, Олена, Надія, Ольга. Велика ймовірність невдалого шлюбу з Анжелою, Валерією, Кларою, Ніною, Вандою, Діною, Оксаною, Яной, Тамарою.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...