Блиск для губ

Блиск для губМабуть, зараз не знайдеться жодної жіночої косметички, всередині якої не буде такого косметологічного засобу, як блиск для губ. Вперше про нього заговорили і почали використовувати ще в 1932 році, а це означає що блиск для губ старіше помади.

Блиск здатний маскувати маленькі надокучливі зморшки, що виникають з часом на жіночих губах. Дівчата обожнюють блиск за його чудові якості. Він здатний додати об’єму губам і зберегти натуральний колір губ, на відміну від звичайної помади. Така декоративна косметика здатна подарувати вашим губкам відчуття юної ніжності та легкої свіжості.

Якщо ви частенько застосовуєте блиск для губ, то напевно помітили, що він практично не має свого кольору, а володіє тільки легким відтінком. Це пояснюється тим, що в його складі вміст барвників зводиться до мінімуму, основну масу речовини займають специфічні масла. В деяких блисках до складу додають особливі зволожуючі компоненти, які доглядають за вашими губками. Деякі продвинутіші блиски по вмісту нагадують своєрідні оздоровчі коктейлі, адже в них можуть бути присутні: масла кокоса, какао, всілякі набори вітамінів і екстракт зеленого чаю. Наявність у складі таких речовин робить блиск гарним захисником від спеки, морозу і в цілому негоди. І чим більше в складі вітамінів і зволожуючих компонентів, тим краще він буде охороняти ваші губи від шкідливих впливів навколишнього середовища. Деякі ж блиски володіють захисними властивостями від згубного УФ випромінювання. А якщо ви любите виділятися з натовпу, то вашим губках підійдуть ті блиски, які володіють перламутровими частинками.

Блиск для губ випускається трьома варіантами: баночками, тюбиками і олівцями. Фахівці радять у перших двох варіантів під час нанесення блиску на губи використовувати у вигляді інструменту пальці.

При виборі блиску ви повинні пам’ятати, що якість гарного блиску обумовлюються тим, що він не повинен відчуватися на губах. Ви напевно знаєте, що справжній блиск не має відчуття піску на губах, під час використання. Непридатним блиском вважається той, який збирається в грудочки на губах.

Практично всі існуючі виробники декоративної косметики виділяють окрему лінію виробництва під блиск для губ. При покупці цього товару необхідно орієнтуватися на ваші індивідуальні переваги і фінансові можливості. Пам’ятайте, що при виборі кольорового блиску, на ваших губах буде скоріше всього інший відтінок, ніж показаний на моделі чи вітрині, пов’язано це з тим, що у кожної людини натуральний колір губ унікальний. Жінки, які мають об’ємні пухкенькі губки мають обережно вибирати блиск. Адже якщо наносити блиск з яскравим відтінком на верх яскравої помади, то це візуально збільшить губи. Під час нанесення блиску для губ потрібно враховувати те, що це не звичайна помада, він наноситься набагато легше і лягає на поверхню губ рівніше.

Професійні візажисти радять під час використання блиску дотримуватися декількох універсальних правил, які зроблять ваші губки більш соковитими, зволоженими і спокусливішими на вигляд. Перше правило – перед нанесенням блиску, потрібно підібрати олівець для губ, який буде мати відповідний блиску колір. Використання олівця допоможе уникнути розтіканню блиску. А якщо ви хочете, щоб ваші губки мали більш природний вигляд, то під час нанесення можна взагалі відмовитися від олівця, і проводити процедуру «голими руками». Друге правило служить для продовження ефекту, що викликається блиском для губ. Для цього необхідно перед нанесенням блиску накласти тонкий шар тонального засобу або пудри на губи. Візажисти відкривають секрет соковитих пухких губ: спочатку наноситься на поверхню губ шар помади, потім трохи пудри, після чого другий шар помади, і вкінці все «ламінують» невеликим шаром блиску. Третє правило сприяє появі тонкої плівки блиску, тобто запобігає появі обваженого виду губ. Для цього потрібно нанести на середину нижньої губи блиск і розмазати його губами за допомогою їх змикання і розмикання. Останнє правило зводиться до того, що блиск потрібно прибирати за допомогою паперової серветки. Ви можете наносити блиск для губ і на помаду, і самостійно. Вибір залежить від ваших уподобань – від того якому ефекту ви більше віддаєте перевагу.

Від партнерів сайту. Романтические поздравления со свадьбой вы найдете на моем блоге www.Antoxa.name а так же многое другое.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...