Біргіт

Берта заміж не поспішає, з матір'ю бувають складнощі. Любить одягатися неординарно, в яскраві тони – фіолетовий, червоний. Кривдить довго розмовляти по телефону. Не змусиш сидіти вдома, читає лише те, що подобається. Любить ходити в драматичний театр.

У заміжжі краще жити окремо, ніж зі свекрухою. Заміж виходять в двадцять – двадцять три роки, довго вибираючи; воліють високих і спокійних чоловіків. Працюють лікарями-стоматологами, перукарями, кухарями, модельєрами, закрійниками, кондитерами, контролерами-продавцями, художниками по розпису, перекладачами, мистецтвознавцями.

"Осінні" воліють більше слухати, ніж говорити, не перебиваючи; їм цікаво швидше спостерігати за сперечаються; люблять читати історичні романи; вони натури сильно захоплюються, причому захоплюються чим завгодно. За гостям ходити не люблять, вважають за краще приймати у себе. Вельми працелюбні і віруючі. "Зимові" – складні, люблять проявляти характер, сперечатися про що завгодно і доводити свою правоту. Можуть водити машину, але це стосується тільки "осінніх" і "зимових"; "весняні" це не уміють.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...