Білизна для вагітних Cake Lingerie

Cake LingerieВагітність і народження дитини найпрекрасніший час в житті будь-якої жінки. Звичайно, цей період життя супроводжується не дуже приємними відчуттями. Але, погодься, ти знаєш, що зовсім скоро станеш мамою і певний дискомфорт можна пережити.

Під час вагітності особливо хочеться виглядати привабливою і відчувати себе зручно і комфортно. Ти вже розумієш, що старі речі стають малі та пора подумати про одяг для вагітних. Крім того, груди продовжують збільшуватися і улюблений бюстгальтер уже малуватий, а трусики вже тиснуть на животик і врізаються в шкіру. Звичайно, ти розумієш, що прийшов час задуматися про спеціальну білизну для вагітних. І не думай, що тепер 9 місяців тобі доведеться ходити в нудній білизні чорного, білого або бежевого кольорів. Повір, жінки до тебе стикалися з цією проблемою і вирішення вже знайдено. І ось це саме рішення запропонувала Трейсі Монфорд, коли заснувала свій бренд Cake Lingerie. Трейсі сама зіткнулася з такою проблемою: вона не могла знайти нічого, що б відповідало її естетичному смаку. І тоді вона вирішила, що сама створить білизну для вагітних і годуючих жінок, яке підкреслить їх красу, жіночність і сексапільність.

У колекціях Cake Lingerie нижню білизну прикрашено і мереживами, і маленькими сексуальними бантиками, і яскравими принтами. Моделі одночасно функціональні і корисні. Крім того, важливо враховувати той факт, що на фотографіях колекції і рекламних кампаній справжні, реальні майбутні мами, а не відфотошоплені моделі з накладними животами.

За словами Трейсі, одна з цілей бренду допомогти майбутнім мамам зберегти своє здоров’я і створити найбільш комфортні умови.

– Наші останні дослідження довели, що кожен розмір – індивідуальний і має свої потреби. Також варто розрізняти призначення білизни для вагітних і для годуючих мам, – розповіла Трейсі Монфорд. – Ми пропонуємо сексуальну і стильну білизну будь-якого розміру. І робимо акцент на тому, що наші бюстгальтери зручно носити!

У цій колекції ти знайдеш всі відтінки і кольори від витриманого “Кокосового льоду” до яскравої “Турецької насолоди”. Це свого роду шведський стіл нижньої білизни для вагітних: підходь і вибирай …

Спонсор статті:

Не знаете как упростить обмен постовыми на WordPress? Гарыныч делится опытом.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...