Біль після сексу: від чого і чому?

біль під час сексуНайбільш можливі причини, що викликають у леді біль після статевого акту.

Запальний процес

Існує безліч інфекцій, які передаючись статевим шляхом, можуть викликати запалення. Викликають запалення такі інфекції як уреоплазмоз, кандидоз, хламідіоз, гонорея. Так само причиною болю після статевого акту може стати запалення шийки матки.

Біль після пологів

Під час пологів м’язи вашої піхви піддаються сильному стресу, а саме розтягуються, трапляються розриви, тріщини. Через це, в період відновлення після пологів, ви можете відчувати болючі відчуття під час сексу і після нього. Використовуйте різного роду масла, займайтеся любов’ю в повільному темпі, підбирайте «поблажливі» пози, це допоможе, але не забувайте, що у кожної жінки період відновлення різний, отже, має пройти певний час.

Кіста яєчника

Дівчина, що має кісту яєчника, зазвичай відчуває біль під час місячних. Біль під час менструації локалізується в нижній частині живота. Кіста може зникнути після декількох циклів, але можна не чекати, а вилікуватися, пройшовши потрібний курс лікування.

Спайки

Спайковий процес – ще одна причина, через яку дівчина може відчути біль. Є наслідком запалення придатків або кишечника. Більший відсоток жінок спайки не турбують взагалі, проте при появі даної проблеми слід сходити до лікаря, який призначить вам необхідне лікування.

Сухість піхви

З різних причин у деяких дівчат виділяється недостатня кількість змазки . Вам допоможуть гелі та масла на штучній основі, але легкі болі можливі й у цьому випадку. Якщо партнерка не отримала розрядку, то їй може бути боляче і через це.

Несумісність розмірів

Розмір члена може бути великий для вашої піхви, проте болі пройдуть через деякий час, коли м’язи вашої піхви адаптуються ірозтягнуться.

Крепатура

Крепатура називають біль у м’язах, які можуть потурбувати вас не відразу після сексу, а тільки наступного дня. Такий біль буде говорити про те, що секс був дуже бурхливий або ви займалися ним в нових для вас позах. Таке можливо і через тривалі перерви в статевому житті. Щоб уникнути крепатури прийміть після сексу гарячу ванну або попросіть свого партнера зробити вам масаж.

Подрахнення після куннілінгуса

Подразнення може статися через те, що ваш партнер не голився тривалий час. Подразнення шкіри можна усунути, скориставшись кремом, наприклад, з алое або ромашкою. Наступного разу просто напросто змусьте свого статевого партнера поголитися.

У будь-якому випадку пам’ятайте, що біль під час сексу або після нього ні в якому разі не можна залишати без уваги. Біль не можна терпіти і при перших передумовах варто звернутися до лікаря, інакше можуть бути ускладнення

Поділитися в...

Вас може зацікавити...