Біг вранці для схуднення. Корисно чи ні?

Біг вранці для схуднення. Корисно чи ні?Вирішили схуднути? Біг вранці – гідне рішення подібної проблеми! Скинувши кілька кілограмів в перший місяць, ви отримаєте заряд бадьорості та оздоровлення всього організму.

Ранкові пробіжки принесуть величезну користь: кров насичується киснем, тонус м’язів підвищується, покращується настрій.

Варто мати на увазі, що біг, може бути протипоказаний людям з певними захворюваннями – шлунково-кишкового тракту, серцево-судинними проблемами і людям з підвищеним тиском.

Пам’ятайте: правильно підібране взуття і одяг позбавить вас від травм при занятті цим видом спорту. Тому не економте на якісному взутті. Для заняття бігом найкраще підійдуть легкі кросівки. А з одягу – легкий спортивний костюм.

Дуже корисні пробіжки вранці натщесерце. Якщо ви стоїте перед вибором, який вибрати режим для занять – ранок або вечір, віддайте перевагу ранковим заняттям.

Не засмучуйтеся, якщо вранці ніяк не виходить. Бігаючи ввечері, ви все одно позбудетеся від величезної кількості калорій, а це краще, ніж провести час, лежачи на дивані!

Щоб схуднути, краще всього бігати підтюпцем по 15 або 20 хвилин. Можна скористатися і біговою доріжкою, але вулична пробіжка набагато якісніша і ефективніша.

Для тих, хто вирішив бігати вранці дуже складно починати в перші 4 дні, потім тренування входять в звичку і від бігу ви отримуєте задоволення.

Але, запам’ятайте головне правило: одного бігу недостатньо. Якщо Ви рішуче хочете позбавитися від зайвої ваги, потрібно ще й правильно харчуватися.

Дотримання дієти і регулярні тренування – запорука краси тіла та молодості шкіри. Тому поставтеся до занять спортом серйозно. Впевнено йдіть до мети і результат не змусить довго чекати.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...