БЕЗВІДМОВНІ ЖІНОЧІ ХИТРОЩІ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВТРИМАТИ ЧОЛОВІКА

Знаючи, як утримати чоловіка, можна значно полегшити собі життя. Сподобатися на першому побаченні, отримати пропозицію вийти заміж і жити разом – це тільки початок. Найскладніше починається потім.

Кожна жінка повинна робити так, щоб її обранцеві завжди хотілося бути поряд. Нижче написані прості правила, які потрібно запам’ятати, як абетку:

  1. Підтримувати інтереси і хобі.

Увагу і повагу до своїх захоплень оцінить будь-який чоловік. Тому не варто намагатися обмежити його маленькі радості, навіть якщо вони трохи дратують.

  1. Позбутися від порожніх претензій.

Чим менше очікуєш, тим щасливіше живеш. Але це не означає, що потрібно задовольнятися мінімумом. Важливо знайти баланс, насолоджуватися тим, що вже є, і поступово змінювати своє життя на краще разом.

  1. Не дорікати.

Всі чоловіки дуже болісно переживають невдачі в бізнесі або на роботі, так як це зачіпає їх гідність. Жінці в такі моменти потрібно проявити мудрість і не критикувати. Це може стати останньою краплею.

  1. Стати жінкою його мрії і найкращим другом.

Не запускати себе, зберігати власну красу, стежити за собою, намагатися облаштувати в домі затишок, щоб чоловік завжди з радістю повертався додому.

  1. Дати йому свободу.

Це звучить парадоксально, але утримати коханого чоловіка можна тільки так. Йому потрібно дати більше особистого часу і свободи. Дуже небезпечно постійно контролювати свою другу половину, так як це ні до чого доброго не приведе.

  1. Працювати над стосунками кожен день.

Ніякі особисті або робочі проблеми не повинні псувати гармонію між партнерами. Все це дається нелегко, але тільки так можна зберегти щастя в родині на довгі роки.

Чим можна утримати чоловіка

Цікаво, що на початку стосунків жінка завжди переконує чоловіка в тому, що він для неї улюблений, бажаний і розумний, краще за всіх на світі. Це може бути правдою лише частково, але чоловік і справді відчуває себе таким, поки його улюблена каже йому про це. Тому важливо не забувати про це і з плином часу.

Шукаючи відповідь на питання, як утримати чоловіка, багато жінок бояться показати себе слабкими і беззахисними. Другий половинці зовсім не варто знати, як його улюблена вміє справлятися навіть з найважчими ситуаціями. Часто краще показати свою слабкість, щоб чоловік відчув, що він сильний, може захищати і допомагати.

Ласкава, ніжна і добра жінка завжди буде приваблювати до себе. У світі і без того занадто багато зла, користі і жорстокості, тому такі якості в людині захоплюють.

Є одна маленька хитрість, яку потрібно запам’ятати кожній дівчині: навіть якщо прагнення хлопця або чоловіка відповідає її прихованого бажанням, вона повинна постаратися зробити такий вигляд, ніби зовсім не бажає цього, а тільки поступається заради нього. В такому випадку чоловік сприймає цю поступку як справжню нагороду.

Психологи рекомендують взяти на замітку ще одна пораду: якщо почуття трохи притихли, ніколи не потрібно дорікати в тому чоловіка. Особливо небезпечно говорити йому: «Ти мене більше не любиш!». Якраз цими словами чоловіка можна переконати в тому, що це дійсно так і є. Потрібно робити навпаки і частіше говорити: «Ти любиш мене, як і раніше!».

Чоловікові завжди складніше першому примиритися, так як йому важко проявити, як він думає, слабкість. Розумна жінка завжди розуміє це і перша починає примирення.

Думаючи, як утримати хлопця, дівчата часто забувають, що завжди потрібно зберігати якусь таємничість, загадку. Надмірна відкритість тільки шкодить відносинам. Не варто допускати, щоб чоловік думав, що він знає свою обраницю повністю.

Чи варто утримувати чоловіка

Психологи кажуть, що якщо чоловік сам хоче піти і проявляє в тому наполегливість, то утримувати його не варто. Це буде марна трата часу, сил, нервів і енергії. Якщо у відносинах давно немає любові, спільних точок дотику, то справжня причина спроб утримати свого партнера – жалість до себе, страх перед невідомістю і образа, що кращі роки життя були витрачені даремно.

Також потрібно врахувати ще один момент. Практика показує, що чоловік, який перебуває в довгих відносинах з жінкою, вкрай рідко приймає рішення піти.

Якщо таке трапляється, то причини такі:

  • Жінка просто сама довела його до цього своїми причіпками або відношенням.
  • У його житті з’явилася нова любов.

У другому випадку особливо порадити нічого, так як своєю боротьбою можна тільки показати чоловікові його значимість і важливість. Лякатися розставання з тим, хто не цінує, не любить, не поважає, не варто. Якщо чоловік прийняв остаточне рішення, зупинити його складно, так як такий крок дається теж нелегко, довгими годинами роздумів.

У першому випадку – ще не все втрачено. Якщо вчасно схаменутися і взятися за голову, стосунки можна врятувати. Треба навчитися говорити про свої почуття, шукати компроміси і намагатися вести себе мудро.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...