Безпека дитини: як перевірити няню

Безпека дитиниУ сьогоднішньому зайнятому світі часто батькам навіть ніколи доглянути за своєю дитиною. Хоча цей ефект спостерігається вже не перший рік. Але, більш того, навіть бабусі з дідусями настільки зайняті і поглинені процесом заробляння і витрат, що у них так само немає ні бажання, ні можливості ставати безкоштовною нянею. Так що ж робити? Вихід один: найняти няню.

Але як знайти свою Мері Поппінс, і не зробити помилковий вибір в такому делікатному і надважливому питанні? Про це ми і поговоримо. Як же правильно перевірити няню на порядність і відповідність моральному і професійному кодексу?

Отже, перший і самий перевірений спосіб – камери.

Цей засіб допоможе вам побачити все і відразу і навіть захопить «чистіше» будь-якого бразильського серіалу. Але, в той же час, це дуже дорогий і трудомісткий метод, який по кишені не кожному.

Також деякі особливо стурбовані батьки починають грати в Шерлока Холмса з перевдяганням.

Повірте, не потрібно так марно і неефективно витрачати свій час, при тому, що є набагато дієвіші та не такі витратні і не кримінальні способи перевірки.

Для початку: звертайтеся тільки в перевірені агентства, почитайте про них відгуки. Так, це буде коштувати трохи дорожче, ніж взяти незрозумілу людину з вулиці, але хіба є щось більш важливе, ніж психічне і фізичне здоров’я вашого малюка?

Отже, ви взяли няню. По можливості, перевірте відгуки про няню з минулих місць роботи, якщо такі є. Крім того, буде добре, якщо у няні будуть рекомендаційні листи з минулих місць.

Іноді будьте несподіваними. Ваша зброя – несподіванка.

Кілька раз прийдіть додому трохи раніше, або заходьте на обідню перерву. Це надасть вам реальний стан квартири і дитини під час вашої відсутності. Домовтеся з мамою або подругою про схожий несподіваний візит під вигаданим приводом. Вони зможуть неупереджено оцінити роботу найнятої людини.

У разі якщо ви домовилися про те, що няня буде гуляти з дитиною на дитячому майданчику, то ви спокійно можете розпитати мам або бабусь (так, від них теж може бути користь). Запитайте, як няня спілкується з дитиною, чи спокійна дитина, чи добре вона ладнає зі своєю нянею, активна вона в грі з іншими дітьми? Повірте, це дуже важливо.

Поведінка дитини – це віддзеркалення ставлення людей до неї.

Діти – це найдорожче, що є в нашому житті, тому будьте уважні, і вибирайте няню ретельно!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...