Безпека дітей в машині

Безпека дітей в машиніЗаради власного спокою і виключення ризику для здоров’я дитини переконайтеся в тому, що всі системи безпеки в машині справні.

Наступні рекомендації про те, як перевозити дітей в машині, слід дотримуватися в кожній поїздці:
Перш ніж переводити коробку передач машини в режим руху, необхідно обов’язково перевірити, де знаходиться дитина. Це допоможе уникнути випадкових травм, коли автомобіль рушає з місця.
Налаштуйте дзеркало заднього виду так, щоб було видно малюка або повісьте новий на брелок на ключах, щоб не забувати про необхідність перевірки, поки це не стане звичкою.
Завжди перевіряйте стан дитини, перш ніж закрити вікна автоматично, а також завжди використовуйте блокування вікон і дверей під час руху – це гарантує, що дитина не зможе нічого викинути з вікна і не прищемить собі руки.
У старіших моделях автомобілів використовуйте ручне блокування і розміщуйте дитяче сидіння на невеликій відстані від вікон та дверей.
Завжди використовуйте сертифіковане і схвалене Європейським стандартом дитяче автокрісло, що відповідає віку та розміром малюка.
Дитина повинна сидіти тільки на задніх сидіннях, особливо якщо ваш автомобіль обладнаний подушками безпеки. Якщо у вас є необхідність розмістити дитину на передньому сидінні, то вимкніть подушку безпеки в зоні, де знаходиться дитина
Ніколи не паліть у автомобілі.
Ніколи не залишайте дитину в машині одного – ні на хвилину!
Слідкуйте за тим, щоб на дитину не потрапляли прямі сонячні промені, коли він знаходиться в машині. Якщо малюкові занадто яскраво або жарко, то перемістіть дитяче крісло в середину заднього сидіння і при необхідності використовуйте автомобільні шторки для вікон.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...