Безпечний дім: коли малюк вчиться ходити

Безпечний дім: коли малюк вчиться ходитиПоки малюк спокійно лежить в своєму ліжечку і переміщається по будинку лише у нас на руках, все здається безпечним і зручним. Але варто дитині почати повзати, а потім і ходити, як будинок миттєво перетворюється в «мінне поле», приховуючи в собі небезпеку, про яку ми часто навіть не підозрюємо!

Як зробити будинок безпечним і зручним для перших кроків дитини?

Більше простору. Намагайтеся прибирати з дороги малюка всі зайві предмети. По-перше, він буде на них відволікатися, а по-друге, він може об них спіткнутися. Якщо, наприклад, посередині кімнати у вас стоїть журнальний столик або крісло, буде краще на перших порах присунути їх до стіни.
Сховайте всі дроти. В ідеалі вони повинні бути всередині стін або за плінтусом.
Одягніть м’які силіконові накладки (їх можна купити в великих господарських магазинах) на всі гострі кути.
Встановіть блокатори і замки на всі дверцята і ящики шаф, столів і тумбочок.
Приберіть всі ліки і побутову хімію. Всі мами в якийсь момент починають мріяти про шафках, в яких є тільки верхні полиці. Ви повинні бути впевнені, що ваш цікавий малюк не добереться до потенційно небезпечних речей.
Все, що може бути проковтнуте, буде проковтнуте. Коли ви збираєтеся пустити малюка досліджувати будинок, спочатку поповзайте по ньому самі і переконайтеся, що навколо немає ніяких дрібних предметів, які дитина напевно захоче покласти собі в рот!

Поділитися в...

Вас може зацікавити...