• Без категорії

Безалкогольне пиво і вино підчас вагітності

Безалкогольне пиво і вино підчас вагітностіВино і пиво, про яких йде мова, називаються безалкогольними лише умовно. Алкоголь в них все одно міститься, але в дуже невеликій кількості – близько 0,5%, приблизно стільки ж, скільки в звичайному кефірі.

Безалкогольне пиво роблять майже так само, як звичайне: сусло зброджують пивними дріжджами. Але потім напій піддають подвійній фільтрації, внаслідок чого з пива йде алкоголь.

Технологія виготовлення безалкогольного вина теж небагато чим відрізняється від звичайної. Просто з готового виноградного вина згодом "витягується" спирт. Це можуть робити двома шляхами: вино або нагрівають, або різко охолоджують. Другий спосіб вважається більш "щадним", оскільки в цьому випадку вино зберігає всі корисні речовини, що містяться в ньому, і не втрачає смакові якості.

Такій обробці піддаються як червоні, так і білі сухі, напівсухі і напівсолодкі вина. Рідше у продажу можна зустріти безалкогольне шипуче вино. Його не треба плутати з так званим "безалкогольним шампанським", яке випускається для дітей: це не вино, а звичайний газований напій.

На думку фахівців, в деяких відносинах безалкогольні вина навіть корисніші звичайних; так, антиоксиданти, що містяться в безалкогольних червоних винах, циркулюють в крові довше, ніж ті, які містяться у винах, що не піддалися деалкоголізації.

До вибору вина і пиво, хай навіть безалкогольного, майбутній мамі потрібно віднестися дуже уважно. Особливо це торкається пива. Зверніть увагу на термін придатності продукту.

Хоча безалкогольне вино і пиво, на відміну від "алкогольних", не відносяться до продуктів, категорично заборонених під час вагітності, зловживати ними все ж таки не слід, оскільки вони можуть викликати алергію у мами або дитини.

Варто мати на увазі, що безалкогольне пиво, як правило, містить різні консерванти і харчові добавки, нешкідливі під час вагітності. Крім того, хміль і гіркі речовини, що містяться в пиві, сприяють появі зайвої ваги. Тому келиху вина або кухля пива в свято буде цілком достатньо, щоб не пошкодити здоров’ю і відчути себе залученою до святкового гуляння.

Джерело: 9months

Поділитися в...

Вас може зацікавити...