• Без категорії

Без чоловіка дуже важко

Без чоловіка дуже важкоДля багатьох жінок саме третій триместр вагітності стає справжнім випробуванням. Чоловіки часто скаржаться, що дружина стає важкою на підйом, постійно незадоволеною і роздратованою, ночами не спить, зате не може прокинутися протягом всього дня.

Це не капризи вагітної жінки. Їй дійсно важко. У тому числі і в самому прямому розумінні цього слова.

Спробуйте хоча б день проходити із зміщеним центром тяжкості, будучи при цьому на 10 кілограм важче за свою звичайну вагу! А жінки не тільки ходять, але і сидять, і лежать, і виконують роботу по будинку, і гуляють…

Окрім тяжкості в буквальному розумінні, у дружини починаються проблеми, пов’язані із збільшенням матки.

Матка тисне на шлунок, що заважає нормально харчуватися. В кінці вагітності жінка може їсти потроху, але частіше, ніж звичайно: це не повинно турбувати ні її, ні чоловіка, тому що саме таке (дробове) харчування і є нормальним на цьому етапі.

Матка пережимає вени, з’являються набряки на ногах, які ще посилюються через те, щопостійно доводиться "носити на собі" ті самі 10 кг зайвої ваги.

Чоловік може допомогти дружині в цих її проблемах. Він робить масаж, який знімає біль в спині і ногах. Тепла ванна допомагає розслабитися за рахунок того, що у воді втрачається вага тіла. Єдина заборона: вода у ванні не повинна бути гарячішою.

Заняття в басейні теж допомагають розслабитися і відчути себе краще. Нарешті, саме чоловік в цей час може заспокоїти дружину, узявши на себе підготовку до майбутніх пологів. Не примушуйте дружину саму їздити в пологовий будинок укладати договір або домовлятися з лікарем. Справа жінки в пологах – народжувати дитину, а всі відносини із зовнішнім світом може і повинен узяти на себе майбутній батько.

Без вас, чоловіки, ми – жінки не були безпеці і нас би не було на світі.

Без нас – жінок, нікому було б дати визнання вашій силі і мужності. І нікому було б народжувати.

Побережіть нас будь ласка.

Дивіться відеогід по вагітності: "Пологи, початок нового життя".

Читайте також, про 9 правил безпечної подорожі для вагітних

Джерело: akusherstvo

Поділитися в...

Вас може зацікавити...