Бернар

Перекладається з древнегерманского як – "сильний, як ведмідь".

"Січневий" Бернар більш спокійний, посидющий. У зрілому віці швидко піднімається по службовим сходам, робить приголомшуючу кар'єру. Багато часу проводить на роботі, на особисте життя залишається мало часу. Рано стає керівником великого колективу, люблять підлеглі, поважають колеги. Він честолюбний, повний оригінальних ідей, уміє їх реалізувати, це привітний, привабливий чоловік з тонким почуттям гумору. Витриманий, коректний, ніколи не підвищує голосу. Обережний в оцінках, неквапливий з висновками, ніколи не рубає з плеча. Самокритичний, хоча критику від інших на свою адресу сприймає болісно. Дуже вимогливий до себе та інших. Бернар досить товариський, але другом або приятелем стати непросто; обережний у виборі знайомих.

До одруження ставиться відповідально; досить довго знайомий зі своєю обраницею, але не поспішає робити їй пропозицію. Однак це не завжди допомагає зробити йому правильний вибір. Перший шлюб може бути невдалим. Йому потрібна дружина, яка буде розділяти його погляди і зможе миритися з тим, що Бернар більшу частину часу проводить на роботі, абсолютно не допомагає по господарству. Зате він невередливий в їжі, може задовольнятися тим, що запропонує дружина. Ніколи не робить їй зауважень: йому все подобається, всім задоволений. Бернар – відданий чоловік, так як він поглинений більш роботою, ніж розвагами. Дітям він також приділяє не багато уваги, але дуже любить їх і гордиться їхніми успіхами.

Бернар – відданий син, завжди піклується про батьків: хороший друг, забуває товаришів дитинства та інститутських однокашників. Любить збирати їх у себе з якогось приводу. Чудово грає на гітарі, непогано співає.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...