Бережіться: одружений чоловік!

Бережіться одружений чоловікЯкщо ви стали коханкою одруженого чоловіка, у подібних відносинах вас можуть підстерігати різні труднощі. Вам варто приготуватися до того, що в житті вашого коханця ви будете займати другорядне місце, на першому місці завжди буде стояти дружина. Після зустрічей з вами він буде бігти ночувати додому, буде проводити з сім’єю свята і вихідні, а до вас забігати вечерком після роботи на годину. При вас він буде дзвонити дружині, кажучи, що вже поспішає додому і питати, що купити з продуктів. У тому випадку, якщо ви задоволені існуючим станом і не хочете від чоловіка більшого, вам вдасться уникнути багатьох неприємностей. Якщо ж ви твердо маєте намір відвести свого коханого з сім’ї, будьте готові до того, що на це вам доведеться витратити багато сил і нервів. І не факт, що в цій боротьбі переможете ви, а не законна дружина. Розглянемо основні небезпеки подібної боротьби.

Для початку потрібно розібратися, в якому випадку чоловіки заводять коханок. Заводять вони їх, якщо їм банально не вистачає “занять любов’ю” в сім’ї. Або з метою трохи це саме сімейне життя урізноманітнити. Таким чином, коханка виступає в ролі гострої приправи до основної страви, яким є дружина. Коханка, що претендує на те, щоб самій стати основною стравою, може зіткнутися з активною протидією самого ж чоловіка. Якщо чоловік твердо має намір піти з сім’ї, він піде, раніше чи пізніше. Якщо ж він від дружини не йде, знайшовши жінку на стороні, значить, його цілком влаштовує такий стан. Чоловіки дуже звикають до місця проживання, їм складно відмовлятися від своїх звичок. Вдома його чекає налагоджений побут, звичні запахи, звичні речі. І після розваг з коханкою подвійно приємно зануритися в знайомий затишок, надіти улюблені тапочки і сісти в улюблене крісло. До того ж, чоловік може бути дуже прив’язаний до своїх дітей. І якщо він не відчуває до коханки серйозних почуттів, її шанси витягнути чоловіка з родини практично дорівнюють нулю.

Якщо ви в подібному випадку почнете на чоловіка занадто сильно тиснути, істериками і скандалами змушуючи піти з сім’ї, ви можете добитися прямо протилежного ефекту. Він почне годувати вас обіцянками залишити сім’ю, як тільки … Список цих “як тільки” може бути вельми солідним. Як тільки він закінчить ремонт, як тільки діти підуть в школу, як тільки вони закінчать школу і підуть до інституту … В даному випадку обіцянка кинути сім’ю буде виступати в якості повідка, який утримує вас поруч. Відомо чимало випадків, коли жінки чекали свого улюбленого десятиліттями, встигаючи постаріти в цьому марному очікуванні, в той час як чоловік чудово себе почував, живучи на два будинки.

Наважуючись на крайні засоби, таких як дзвінки з погрозами його дружині, ви знову ж ризикуєте жорстоко прорахуватися. Чоловік почне вас розглядати як загрозу його безпеці і спокійного існування. І віддасть перевагу з вами якнайшвидше розлучитися, щоб уникнути зайвих проблем.

Не варто скидати з рахунків і законну дружину. В даному випадку на її боці правда, адже вона законна, а ви – ні. Це залежить від характеру конкретної жінки, але, оберігаючи сімейне вогнище, жінки здатні на багато що. Захищаючи чоловіка і дітей від зазіхань підступної розлучниці, доведена до відчаю жінка може піти на будь-які заходи.

Тому, перш ніж почати битву за чоловіка з метою відвести з родини, раджу гарненько подумати. Витрачені даремно роки і нервові клітини вам потім ніхто не зможе повернути.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...