Береслава

Перекладається з давньослов'янського як – "блага вість".

Береслава настільки природна і щира у всіх своїх проявах, що негативні якості характеру кілька пом'якшуються. У Береславе немає хитрості, вона занадто довірлива. Часто помиляється в людях, розчаровується і знову вірить. Будь-які образи забуває миттєво, варто тільки кривдникові визнати провину і попросити прощення. Багато це знають і користуються вмінням Береслави прощати. Береслава занадто відкрита для оточуючих – вся як на долоні. Вона не захищена від мінливостей життя, однак життєрадісна, випромінює оптимізм.

"Груднева" найбільш пристосована до життя, до боротьби за досягнення мети. Вона рішуча, уперта, ніщо не може збити її з обраного шляху. Навколо неї збираються люди, яким необхідні спілкування, безкорислива підтримка. Її всі люблять, намагаються потрапити в коло її друзів.

Незважаючи на зайву довірливість і деяку наївність, Береславе вдається зробити непогану кар'єру. Вона користується довірою і авторитетом колег, нерідко саме їй пропонують очолити колектив. Береслава легко обеззброює навіть самих злісних своїх супротивників, заздрісники безсилі перед її щирістю.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...