Берек

Ім'я словацького походження.

"Зимові" Береки – люди сміливі, добрі; завдяки своєму впертості досягають вершин, але при цьому потрапляють у складні ситуації. Женяться пізно, дружину вибирають спокійну, яка не буде заважати його захоплень; ревниві. Велику частину часу проводять на роботі, фанатично працелюбні, не піддаються впливам інших. Люблять дітей, але тільки своїх, по можливості приділяють їм увагу. У нетверезому стані вперті, некеровані, непередбачувані, можуть накоїти таке, що потім хапаються за голову: що ж я наробив! Довго не можуть собі цього пробачити.

"Літні" Береки – спокійні, нерішучі, це заважає їм зробити кар'єру. У дитинстві вони тримаються ближче до матері; віруючі; народжуються дівчатка. Люблять природу, вирощують квіти. Мають вищу освіту, але не працюють за спеціальністю. Деякі присвячують себе військовій справі. Вони завжди продумують всі свої дії, як то кажуть, сто разів відміряють, один раз відріжуть. Настрій у них може змінюватися без жодного зовнішнього приводу.

Перший шлюб невдалий, повторно одружуються на жінці з дитиною. Багато читають. Ремонт у квартирі роблять самі, причому цілком професійно. Прекрасно водять автомобіль. З керівниками сперечаються, доводячи свою правоту. Якщо Берек народжений рано вранці, він буде дуже витривалим, може стати хорошим спортсменом – майстром міжнародного класу, наприклад, з вітрильного спорту.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...