Бенедикт

Перекладається з латинської як – "благословенний".

Хотілося б виділити "зимових", які досягають більших висот, хоча вони не кар'єристи і в житті їм доводиться важкувато. Вони принципові і вперті. У зрілому віці – розважливі, не роблять нічого поспіхом, спочатку все обдумають. Користуються повагою друзів. Дуже обережні в справах і обов'язкові. Не люблять, коли спізнюються до них на зустріч, і самі також пунктуальні. Не гребують домашньої роботи, допомагають друзям. Виховуються, як правило, однією матір'ю. У вільний час можуть займатися конструюванням моделей пароплавів. Слід особливо відзначити їх працьовитість.

Серед Бенедиктов зустрічаються інженери, художники, скульптори, бухгалтери, водії, електрики, педагогіки, автомеханіки, учені; вони можуть стати письменниками, але це стосується тільки "осінніх".

Одружуються не завжди вдало, але стають гарними батьками. У Бенедиктов золоті руки, вони неперевершені майстри в облаштуванні свого будинку. Гостинні, уміють розважати друзів, добре водять машину, її ремонт нікому не довіряють. Багато хто з них затяті рибалки та грибники.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...