• Без категорії

BDSM – любов до підпорядкування

242Що перше спадає на думку, коли ти чуєш абревіатуру BDSM? Дивні люди в чорному шкіряному одязі, з батогами і в ошийниках, з кляпами в роті, заподіюючі один одному біль самими бузувірськими способами і одержуючі від цього мазохістське задоволення. Збоченці, – презирливо і з огидою скаже багато хто.

Здебільшого, страх перед культурою BDSM серед звичних людей викликаний тим, що вони практично нічого про неї не знають. І навіть не здогадуються про те, що самі можуть легко вписатися в потік цієї культури, лише як слід проаналізувавши власні сексуальні переваги.

Зараз навіть в сувенірному магазині, не кажучи вже про справжніх секс-шопах, можна знайти таку річ, як наручники. Цей атрибут BDSM, що фіксує людину в певній позі, вже давно увійшов до життя ванільних людей (саме цим солодким словом тематична публіка іменує прихильників традиційних відносин).

Зайди в магазин біжутерії – там ти з легкістю знайдеш оксамитові чорні стрічки на шию або короткі намиста, що імітують ошийник. А, наприклад, такі прикраси тіла, як татуювання, пірсинг, шрамування і навіть носіння корсетів також є частиною BDSM культури – так званою модифікацією тіла з метою отримання певних відчуттів. Одяг зі шкіри – також тематична атрибутика.

Жінки все частіше зізнаються, що іноді не проти зайнятися так званим жорстким сексом, при якому партнер грубо входить в партнерку без жодної прелюдії.

Досить часто на різних жіночих форумах пані запитують: «Вчора під час занять любов’ю мій коханий чоловік мене обматерив! Це нормально?».

Це зустрічається настільки часто, що навіть одна з серій Сексу у великому місті була присвячена саме даній проблемі. А лихослів’я в пікантний момент ні що інше, як підсвідомі сигнали, які указують на схильність людини BDSM.

Використовування брудних слів – один з видів приниження. Так що там говорити: коли дружина, втомлена за день від клопот і турбот про дітей, і якої весь цей секс вже обісів, надає своє тіло в користування чоловіка, щоб той не бігав по коханках – це ж чистої води садо-мазо!

Але – без жартів! Давай спочатку розберемося в поняттях. Сам термін BDSM розшифровується не в чотирьох словах, як це може здатися на перший погляд. BD – бондаж і дисципліна, DS – домінування і сабміссивність (російською – підпорядкування, від англ. submissive – покірний, слухняний, підкоряється), SM – садизм і мазохізм.

Отже, традиційна назва прихильників BDSM-культури садомазохістами є помилковим, оскільки торкається тільки одного з його аспектів.

Сам акт BDSM може привести до певного результату (не обов’язково до оргазму!). До слова, тематична сесія взагалі може бути не пов’язана з сексом. Цей результат – якийсь стан ейфорчного трансу, зване сабспейсом, під час якого виділяється гормон ендорфін, здатний заглушати біль.

1. Бондаж і дисципліна

Бондаж (від англ. bondage – рабство, кабала, неволячи) і дисципліна – це форма рольової гри, припускаюча фіксацію одним з партнерів іншого за допомогою скріплення, приковування наручниками, використовування клейкої стрічки або інших пристосувань. Тут бондаж – це утримування партнера в якійсь одній, звично вкрай незручній, позі.

Дисципліна припускає певні правила гри, при порушенні яких партнер, що знаходиться знизу, одержує покарання. BDSM – самий ризиковий різновид сексу, а бондаж – самий небезпечний його аспект.

Ця гра підходить тільки для партнерів, які абсолютно довіряють один одному, тому що, втративши здатність рухатися, нижній партнер віддає себе повністю у владу свого Пана. І якщо лідер раптом проявить себе як психічно неврівноважений персонаж або навіть маніяк, результат сесії може бути трагічним.

Крім того, саме скріплення, зроблене невмілими руками, може не тільки нашкодити здоров’ю, але і привести до летального результату. Тому по-справжньому зацікавлені в BDSM люди звичайно детально вивчають техніку скріплення і відвідують спеціальні майстер-класи.

Рольова гра Бондаж і Дисципліна підходить парам, в яких один вважає за краще одержувати задоволення від повної влади над тілом партнера, а інший хоче відчути себе в беззахисному і вкрай залежному положенні.

2. Домінування і підпорядкування

Джей Уайзмен (Jay Wiseman), досвідчений практик BDSM, в своїй книзі SM101 пише: «Я можу миттєво визначити, чи домінантні або сабміссивні тенденції переважають в людині. Варто просто запропонувати йому сісти. Якщо він сабміссив – він тут же сяде. Домінант же затримає свій погляд на мені на мить, пару секунд обдумуючи пропозицію». З цього виходить, що домінуючий і такий, що підкоряється – це перш за все психотіпи.

Домінування і підпорядкування може розглядатися не тільки в аспекті сексуальної гри, але і як модель сімейних відносин. Адже людина, схильна до лідерства, і є Домінант (скорочено Дом – для позначення чоловіка і Доміна – для жінки). Домінування включає всі види влади над партнером.

Грубо кажучи, якщо твій чоловік – підкаблучник, то в цих стосунках ти – Дом, а він – Саб. А якщо ти у всьому слухаєшся чоловіка, то навпаки. Цю ж модель відносин легко можна знайти і в сексі людей, що не мають поняття про BDSM (наприклад, сексуальне обслуговування партнера за його ініціативою).

3. Садизм і мазохізм

Рольова гра Садизм – Мазохізм припускає спричинення болю (фізичної або психологічної). Відповідно, садист одержує задоволення за рахунок спричинення болю, а мазохіст – за рахунок її отримання.

Дві історичні особи своїми іменами визначають ці назви: француз Маркіз де Сад і австрієць Леопольд фон Захер-Мазох. Обидва були письменниками, в творах яких герої вдавалися до так званих статевих збочень з елементами фізичних і психічних принижень.

Отже спричинення болю відноситься саме до сфери садизму і мазохізму. Біль може виявлятися і в інших рольових іграх (наприклад, як наслідок бондажу), але в них вона не є основною метою, а, швидше, побічним ефектом.

Можуть завдаватися болі самими різними способами і бути різними по інтенсивності: від капання на тіло гарячим воском зі свічки до ударів батогами і жорсткіших дій.

Власне, якщо під час сексу партнеру подобається відтягнути голову партнерки за волосся, заподіюючи їй тим самим біль, – це вже говорить про схильність до BDSM відносин.

Окремо виділяють психологічний садомазохізм, коли гра в спричинення болю, ведеться чисто на психологічному рівні. Уяви собі пару, в якій чоловік зраджує, а жінка, випробовуючи ревнощі і страждання з цього приводу, не йде від нього, а залишається. І, більш того, в деякій мірі пишається тим, що її чоловік має попит, і вона в цій черзі жінок – перша і головна. Такі відносини дуже близькі до того, що називається психологічним садомазохізмом.

Ключовий момент в BDSM іграх – все повинно відбуватися по взаємній згоді і приносити обопільне задоволення. Тому дуже важливо розуміти, що звичний побутовий садизм, вуличні згвалтування або рукоприкладство не мають ніякого відношення до BDSM за визначенням.

При всій ризиковості таких ігор, ведучий завжди відповідає за безпеку іншого – не тільки фізичну, але і психологічну. Безпека, Розумність і Добровільність – ось три правила, відрізняючі справжнього бедеесемщика від любителя. Перед початком сесії пара домовляється про використовування кодового слова, так званого стоп-слова або слова порятунку, за допомогою якого Нижній може попередити партнера про те, що сценарій гри потрібно перервати або змінити.

Прості прохання і благання (типу Вистачить!, Припини, не треба!) не здобудуть ніякої дії на провідного партнера – вони можуть лише завести ще більше. Тому, щоб не перейти небезпечну грань, наперед вибирається слово (наприклад, червоний), яке використовується тільки в самому крайньому випадку, і покликане миттєво зупинити дії Верхнього.

Джерело: Комедии смотреть онлайн

Поділитися в...

Вас може зацікавити...