Бажен

Перекладається з давньоруського як – "бажаний".

Бажен працьовитий, завжди бореться за справедливість і за це страждає. Професії: інженер-електронщик, інженер, лікар, конструктор, кравець, закрійник, розвідник. Любить їздити у відрядження, володіє хорошою фантазією. Вранці любить поспати, "сова".

Хороший господар у домі. Народжуються різностатеві діти. Любить тварин, полювання. Колекціонує марки і монети. Це людина, яка спочатку подумає, а потім зробить, причому дуже акуратно – після нього переробляти не треба.

"Зимовим" Баженов у першому шлюбі не дуже щастить, він закінчується розлученням. У другому шлюбі складаються гарні відносини. "Літній" ("липневий") Бажен пихатий, схильний перебільшувати свої здібності, хвалькуватий. Свій безладний спосіб життя він або всіляко виправдовує, або взагалі заперечує. Бажен самовпевнений, дуже рухливий, темпераментний; для нього характерні жвава міміка, виразні жести; під час бесіди часто гарячкує, не в міру багатослівний. Вміє налагодити стосунки з людьми. Деякі Бажени забобонні. В екстремальних ситуаціях зібрані, готові діяти.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...