Батьківська турбота

Батьківська турботаВ першу чергу необхідно бути в довірчих відносинах, розмовляти з своєю дитиною, не обходячи так звані «заборонені» теми. Це, звичайно, торкається не тільки батьків дівчаток. Хлопчики також потребують подібного спілкування, особливо з боку батька.

Можна дати почитати своїй дитині необхідну літературу, якщо відчуваєте, що не готові до подібних розмов.

"Підкидання" підліткам "пігулок від головного болю батьків" – презервативів – варіант непоганий, але цього, звичайно, недосить.

Адже тільки комбінуючи одержані знання про статеве виховання і методи оберігання, дівчатка-підлітки зможуть себе захистити від небажаної ранньої вагітності.

Звичайно, тут не йдеться про кримінальні випадки, таких, як зґвалтування, від яких, на жаль, ніхто не застрахований. Проте, і про цю небезпеку діти теж повинні бути проінформовані.

Також величезне значення має статеве виховання в школі, проведення лекцій і демонстрація фільмів про фізіологію людини і безпечні сексуальні відносини.

Метою статевого виховання повинне бути у жодному випадку не проведення нудних повчальних бесід, які підлітки в перехідному віці піднімають "на багнети".

Діти, що підросли, повинні усвідомлювати, що, вступаючи в доросле життя, вони повинні будуть навчитися приймати рішення зовсім іншого рівня.

Скоюючи ту або іншу дію, дитина повинна відповідати за наслідки. Рання вагітність теж може бути вибором підлітка, але він повинен бути усвідомленим.

Так, починаючи статеве життя дівчинка, повинна виразно розуміти, що у неї може настати вагітність. Наскільки вона до цього готова? Чи хоче виносити і народити дитину?

Природно, всі ці питання повинні бути вирішені ще до настання близькості. Якщо дівчинка не готова до ранньої вагітності, їй необхідно поклопотатися про контрацепцію. Тут на допомогу і повинні прийти батьки, забезпечивши свою дитину різноманітною і повною інформацією з цього серйозного питання. Дуже важливими також є відвідини лікаря, дитині потрібно з дитинства прищепити дбайливе відношення до свого здоров’я.

Кожна дівчинка повинна знати, що з появою першої менструації вона вже може завагітніти, причому навіть при одноразовому статевому контакті. Безумовно, не можна сказати, що рання вагітність має тільки негативні наслідки. Є, звичайно, і щасливі виключення, як, наприклад цілеспрямована і не зламана життєвими труднощами юна героїня з кінофільму "Москва сльозам не вірить" у виконанні Віри Алентової.

Але чи багато таких Кать серед нас?

Все-таки, винятковими краще бути в чомусь іншому.

Джерело: moideti.com

Поділитися в...

Вас може зацікавити...