Батьки завзято борються з дитячим ожирінням

Батьки завзято борються з дитячим ожиріннямЗагальна заклопотаність проблемою ожиріння і надмірною вагою приводить до крайнощів. Деякі батьки, що начуються про шкоду жирових відкладень і охочі, щоб їх діти були схожим на моделей з глянсових журналів, садять їх на строгі дієти з пелюшок.

Експерти стурбовані новою тенденцією, коли схвильовані вагою своїх малюків батьки обмежують їх харчуванні. При цьому далеко не у всіх випадках є привід для хвилювань, адже немовлята і не повинні бути худими, як топ-моделі. Як один з екстремальних прикладів батьківської турботи можна привести пару з Сіетлу, США: батьки додавали в пляшку з харчуванням дитини проносне, щоб дівчинка не поправлялася. У зв’язку з цим, не варто дивуватися, що діти молодшого шкільного віку стурбовані своєю вагою і сидять на дієтах на рівні з дорослими. Щоб діти не товстіли, слід не морити їх голодом, а подавати позитивний приклад, радять експерти.

Безумовно, дитяче ожиріння є серйозною проблемою, і зрозуміле, чому батьки переживають з приводу ваги своїх дітей. Проте багато хто забуває, що маленькі діти повинні бути товстими, а пухкі щічки і товстенькі стегенця зовсім не псують малюка, а, навпаки, роблять його ще милішим. Пам’ятайте, що майже всі товсті діти зростають в нормальних дівчат і хлопців, якщо ведуть достатньо активний спосіб життя і харчуються здоровою їжею.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...