Батько за гороскопом. Частина 2

Батько за гороскопом. Частина 1Діви

Відносяться до появи спадкоємця дуже серйозно. Вони відмінно пам’ятають календар щеплень і розклад занять дитини. Цілком можливо, що людина цього знаку відкриє своєму нащадкові рахунок у банку в той день, коли отримає свідоцтво про народження. Але, з іншого боку, Дівам не властиво ділитися новиною про поповнення сім’ї з першим зустрічним.

Невеликим недоліком Дів є їх педантичність у вихованні. Цим татам варто пам’ятати, що розвиток крихітки це не лише лекції в школі і додаткові заняття з репетиторами. Але і прогулянки на свіжому повітрі, а також розвиваючі ігри.

Терези

Його малюкам безумовно повезло. Чоловік Терези може знайти підхід до будь-якої дитини. Він рідко влаштовує прочухана і розбирання в сім’ї. Тому його діти відчувають себе захищеними, а отже зростають впевненими в собі. Причому це гарна якість зберігається в папах Терезах і тоді, коли спадкоємці стають дорослими.

Є в цього знака і ще одна чудова якість. Малюки мають величезне значення для батька, але їхня мама, тим не менш, завжди буде залишатися на першому місці.

Скорпіони

Папа цього знака у всьому знає міру. Він надзвичайно пишається своїми нащадками, але рідко показує це на людях. У той же час, до питання виховання ставиться вкрай відповідально і докладає всіх зусиль, щоб малюки розвивалися, отримуючи необхідні знання.

Поки діти Скорпіона маленькі вона стоятимуть за них горою. Але як тільки вони підростуть, батько постарається навчити їх самостійно відвойовувати місце під сонцем.

До вагітності дружини Скорпіони ставляться серйозно. Але саме у цього знака найчастіше не витримують нерви під час пологів. Тому якщо чоловік не виявляє бурхливого бажання бути очевидцем урочистої події, не наполягайте.

Стрільці

Цьому знаку зодіаку, як нікому іншому, потрібен час, щоб усвідомити нову роль батька. Проте, рано чи пізно, йому вдається це зробити.

Стрільці віддають перевагу спілкуванню з дітьми «свідомого» віку.

Тому на допомогу чоловіка в перший рік життя особливо не розраховуйте.

Зате потім Стрілець обов’язково запише своїх нащадків у купу секцій, клубів раннього розвитку, а також музичну та художню школу одночасно.

Козероги

По відношенню до власних дітей це один з найбільш вимогливих знаків. Але й від власних обов’язків Козероги теж не ухиляються. Папа – Козеріг спокійно виділяє гроші на освіту малюків і цілком в змозі відвідати батьківські збори в школі.

Як тільки він дізнається про вагітність дружини, тут же починає прораховувати, чи вистачить його родині грошей. І якщо відповідь негативна, напевно підшукає додаткову роботу.

У питаннях виховання ці отці дуже суворі.

Водолії

Мужчини цього знака можуть важко поставитися до збільшення потомства.

Тим не менш, чим дорослішим ставатиме ваш малюк, тим більше часу батько стане проводити з ним, знаходячи все нові і нові теми для спілкування з улюбленим чадом.

У дитинстві Водолій напевно був забіякою і непосидою.

Але своїх дітей він буде всіляко оберігати від різного роду неприємностей.

Риби

Ці татусі готові пожертвувати всіма благами заради рідних нащадків.

Новина про вагітність другої половинки він, з величезною ймовірністю, сприйме як якесь диво.

Навряд чи ви знайдете більш ніжного і турботливого батька, ніж Риби. Він з радістю почне купувати малюкам різні дрібнички.

А також не забуде досліджувати зі своїми карапузами засіки горища на предмет його власних старих ігор.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...