Батько за гороскопом. Частина 1

Батько за гороскопом. Частина 1Багато хто вірить, що гороскоп впливає на характер, а, отже, долю людини, зачіпаючи всі сфери життя. У тому числі від зірок може залежати і те, яким татом буде ваш обранець: турботливим і уважним або ж твердо впевненим, що виховувати дітей – не чоловіча справа.

Овни

Впевнені, що в питанні виховання малюків немає нічого складного. Вони чітко знають основні істини: дітей потрібно годувати три рази на день, регулярно міняти памперси і виводити на прогулянки. Тим не менш, у цих чоловіків є схильність делегувати найнеприємніші обов’язки на тендітні жіночі плечі, залишаючи собі лише розваги, наприклад, футбол по вихідним.

Овни з радістю приймають новину про прийдешнє поповнення в сім’ї і поспішають поділитися їй з усіма близькими. Вони миттю починають планувати розклад занять у секціях і клубах для майбутнього малюка. Але з наближенням дати передбачуваних пологів ентузіазм цього знака буде згасати. Овни більше ніж хто-небудь відчувають на собі конкуренцію з боку майбутнього немовляти відносно мами.

Тельці

Думають, що продуктивне спілкування тата з дитиною починається з того моменту, коли спадкоємець підросте і почне проявляти самостійність. Тим не менш, вони дуже уважні до своїх других половинок під час вагітності. Саме про таких мужів можна сказати: «справжня опора».

Діти поруч з татом відчувають себе улюбленцями. Іноді навіть надміру. Тельці готові виконувати будь-який каприз своїх чад.

Іншою відмінною рисою даного знака є толерантне ставлення до поганих оцінок дітей у школі. Для них головне, щоб дитина йшла вірним шляхом, а дрібні огріхи не повинні псувати відносини в родині.

Близнюки

Цей чоловік може запропонувати дружині бути присутнім поряд з нею під час пологів. Тим не менш, велика ймовірність, що в процесі його більше зацікавлять медичні прилади, ніж допомога під час сутичок.

Близнюки схильні до змін в настрої. Тому звістка про майбутнє батьківство може бути сприйнята ними неоднозначно.

Ці тата схильні якщо не лаяти своїх дітей, то регулярно відпускати на їх адресу уїдливі зауваження. При цьому дисципліна в сім’ї явно залишає бажати кращого, тому найчастіше чоловіки даного знаку зодіаку не можуть виробити чітких правил: що можна, а що не можна.

Раки

Відносяться до народження малюка з усією серйозністю. Якщо ви бачите чоловіка, що вибирає книжки з виховання в магазині, з великим ступенем імовірності перед вами саме рак. Втім, також сміливо можна стверджувати, що застосовувати отримані знання на практиці здасться йому нудним і виснажливим ділом.

Тим не менш, Раки терплячі з малюками. Вони здатні годинами відповідати на «сто тисяч дитячих чому». Тому їх нащадки зазвичай обожнюють батьків і відчувають себе коханими.

Коли маленькі крихти стають тінейджерами, може виникнути конфлікт. Раки звикають опікати дітей, тому їм важко прийняти нові ролі. У даній ситуації дуже багато чого буде залежати від мудрості мами.

Леви

Він дуже дорожить увагою своєї дружини, тому новину про поповнення сім’ї сприйме неоднозначно. Тим не менш, цей знак буде пишатися своєю вагітною дружиною і обов’язково прочитає безліч книг про виношування немовлят і їх виховання. Правда, на жаль, не для того, щоб підтримати другу половинку. А скоріше, щоб блиснути знаннями в компанії.

Незважаючи на вищесказане, з Львів можуть вийти дуже непогані татусі. Особливо якщо діти не будуть заважати їх кар’єрному зростанню і іншим життєвим пріоритетам.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...