Басейн для вагітних

092Нагадаємо, через зсув центру тяжкості і живота, що росте, у майбутніх мам міняється постава: природні вигини хребта, особливо в поясниці, посилюються. Результат – перенапруження м’язів спини і болю в поясниці, а іноді ще і у області лобкової кістки.

Ви стоїте на мілкій воді

1. Встаньте постійкіше, руки розведіть в сторони. Рівень води – до плечей. Рухайтеся уздовж борту або крокуйте на місці. Вода почне масажувати вашу шкіру і м’язи, тіло тренуватиметься і одночасно розслаблятиметься – через відсутність сили тяжіння. Прокрокуйте так 2 хвилини.

2. Продовжуйте крокувати або рухатися уздовж борту, а руки, опущені у воду, з’єднайте перед грудьми. Зробивши великий гребок, відведіть їх в сторони. Ця вправа підтримує тонус м’язів грудей, рук, верхньої частини спини і ніг. Позаймайтеся так 2 хвилини і прагніть зробити гребки поширше.

3. Поставте ноги разом, руки розведіть в сторони і тримайте їх під водою. Не підстрибуючи і фіксуючи плечі і руки на одному рівні, повертайтеся на місці то в одну, то в іншу сторону. Такі обертання додадуть силу і форму косим м’язам живота і знімуть навантаження з поясниці.

Ви лежите на глибокій воді

4. Лягайте на спину і пливіть на спині. Гребіть руками, піднімаючи їх вгору і відводячи за голову. Таз піднімайте вище, щоб тіло було витягнуте по прямій і живіт виступав над водою. Цей стиль розслабить м’язи спини і укріпить ноги, сідниці, спину і руки. Допливши до борту, небагато відпочиньте. Ваша оптимальна дистанція – 150-200 метрів.

5. Найбезпечнішим стилем плавання для вашого тіла буде зараз кроль. Дихайте вільно, пливіть поволі і, допливши до борту, відпочивайте. Ваша мета колишня – 150-200 метрів.

6. Для упевненості обов’язково візьміть невелику плавальну дошку або нудлс (нетонуча тонка палиця). Лягайте на спину і покладіть дошку під голову, а поверх неї – руки. Пливіть, працюючи ногами в стилі кроль, і старайтеся, щоб вони рухалися від стегна. Допливши до борту, небагато відпочиньте. Ваша дистанція за один підхід – 150-200 метрів.

Перед тим як іти до басейну взнайте чи є умягчитель воды в харькове в басейні, адже краще плавати в пом’якшеній воді.

Джерело: mamka.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...