Басейн для вагітних

Басейн для вагітнихЩоб час, проведений в басейні, пішов вам на користь, візьміть на озброєння декілька правил. Вода допоможе зняти напругу з м’язів попереку, якщо ви ляжете на спину або стоятимете.

Нагадаємо, через зміщення центру тяжкості й живота, що росте, у майбутніх мам змінюється постава: природні вигини хребта, особливо в попереку, посилюються. Результат – перенапруження м’язів спини і болі в попереку, а іноді ще і в області лонного зчленовування (лобкової кістки).

Ви стоїте на мілкій воді

1. Станьте стійкіше, руки розведіть в сторони. Рівень води – до плечей. Рухайтеся вздовж борту або маршируйте на місці. Вода почне масажувати вашу шкіру і м’язи, тіло тренуватиметься і одночасно розслаблятиметься – через відсутність сили тяжіння. Походіть так 2 хвилини.

2. Продовжуйте марширувати або рухатися вздовж борту, а руки, опущені в воду, з’єднайте перед грудьми. Зробивши великий гребок, відведіть їх в сторони. Ця вправа підтримає тонус м’язів грудей, рук, верхньої частини спини і ніг. Позаймайтеся так 2 хвилини і прагніть робити гребки поширше.

3. Поставте ноги разом, руки розведіть в сторони і тримайте їх під водою. Не підстрибуючи і фіксуючи плечі і руки на одному рівні, повертайтеся на місці то в одну, то в іншу сторону. Такі обертання додадуть силу і форму косим м’язам живота і знімуть навантаження з поясниці.

Ви лежите на глибокій воді

4. Лягайте на спину і пливіть на спині. Гребіть руками, піднімаючи їх вгору і відводячи за голову. Таз піднімайте вище, щоб тіло було витягнуте по прямій і живіт виступав над водою. Цей стиль розслабить м’язи спини і зміцнить ноги, сідниці, спину і руки. Допливши до борту, дещо відпочиньте. Ваша оптимальна дистанція – 150-200 метрів.

5. Найбезпечнішим стилем плавання для вашого тіла буде зараз кріль. Дихайте вільно, пливіть поволі і, допливши до борту, відпочивайте. Ваша мета така ж – 150-200 метрів.

6. Для впевненості обов’язково візьміть невелику плавальну дошку або нудлс (нетонуча тонка палиця). Лягайте на спину і покладіть дошку під голову, а поверх неї – руки. Пливіть, працюючи ногами в стилі кріль, і старайтеся, щоб вони рухалися від стегна. Допливши до борту, трішки відпочиньте. Ваша дистанція за один підхід – 150-200 метрів.

Джерело: mamka.ru

Поділитися в...

Вас може зацікавити...