• Без категорії

Авторитетна думка: які продукти знижують ризик передчасних пологів

Учені довели: правильна корекція харчування вагітної жінки знижує ризик передчасних пологів. Кілька дослідницьких груп відповіли на питання про те, які продукти включити в меню для успішного носіння дитини впродовж усього періоду вагітності. Дізнаємось їхню авторитетну думку!

ОСОБЛИВО ВАЖЛИВО ДОТРИМУВАТИСЯ ЦИХ 3 РЕКОМЕНДАЦІЙ ЖІНКАМ, ЯКІ, З МІРКУВАНЬ ЗДОРОВ’Я, ІНШИХ ПРИЧИН ТА СИМПТОМІВ, ПЕРЕБУВАЮТЬ У ГРУПІ РИЗИКУ ПЕРЕДЧАСНИХ ПОЛОГІВ.

ВКЛЮЧІТЬ В МЕНЮ ДЖЕРЕЛА ЖИРНИХ КИСЛОТ ОМЕГА-3

Вчені з Данії в ході експериментального спостереження виявили взаємозв’язок ризику передчасних пологів із пониженим рівнем жирних кислот Омега-3 в організмі майбутніх матерів, заснованих на діагностиці випадків передчасних пологів у 96 тисяч матерів.

В результаті, було встановлено, що вагітні жінки, які відповідно до аналізу крові мали відносно низький рівень незамінних жирних кислот з EPA та DHA мали передчасні пологи в 10 разів частіше, ніж жінки, які мають нормальний рівень цих компоненти.

Помилково вважається, що джерелом Омега-3 можуть бути тільки жирні сорти риби або дорогих вітамінних комплексів.

Для того щоб відновити щоденну потребу в цьому корисному елементі під час вагітності, достатньо включити в раціон такі альтернативні продукти, як:

  • Насіння льону та гарбузове насіння;
  • Волоські горіхи;
  • Гранати та авокадо;
  • При відсутності протипоказань: зелені листові овочі – шпинат, салат.
  • Серед морепродуктів, віддають перевагу менш жирній форелі, горбуші, палтусу, використовуйте для приготування морські водорості та креветки.

ЇЖТЕ ЯЙЦЯ

Дієтолог Корделія Вудворд опублікувала звіт у дайджесті охорони здоров’я, відповідно до якого яйця є одними з життєво необхідних продуктів для вагітних жінок. Ось кілька причин, щоб включити їх у свій щоденний раціон:

  • Є джерелами вітамінів B12, D, білків та йоду;
  • Містять довголанцюгові жирні кислоти, які пов’язані зі зниженням загрози передчасних пологів та інших вад розвитку;
  • Збільшують рівень фолієвої кислоти, необхідної для повноцінного формування плаценти.

ЗРОБІТЬ КРОК НА ШЛЯХУ ДО ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ

Міжнародна група вчених зі Швеції, Норвегії та Ісландії провели аналіз звичок харчування серед жінок, чия вагітність закінчилася передчасними пологами.

Британський медичний журнал повідомляє, що аналіз продуктів харчування зробив висновок, що тільки збалансоване харчування збільшує шанси на щасливий період вагітності.

Дізнавшись про вагітність, мало просто відмовитись від шкідливих продуктів (наприклад, напівфабрикати, консерви або солодощі). Також не достатньо дотримуватися традиційного наповненого вуглеводами меню з великим вмістом картоплі, тушкованих овочів та молочних продуктів.

Важливо обрати новий режим харчування, збагачений клітковиною, білками та вітамінами: овочами, фруктами, м’ясом птиці, рибою і цільнозерновими продуктами.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...