Автанділ

Перекладається з давньоперсидського як – "серце батьківщини".

Це ім'я поширене в кавказьких державах і оспіване в поемі Шота Руставелі "Витязь у тигровій шкурі".
Зовнішня м'якість характеру Автанділа і його податливість брехливі, в душі він упертий і незговірливий, особливо в принципових питаннях. Друзів він вибирає сам і дуже ретельно. Закінчивши вуз, може працювати абсолютно з іншої спеціальності. Автанділ – прекрасний дипломат, у нього гнучкий склад розуму; він дуже емоційний, але в розумних межах, знає, де і коли це можна собі дозволити. Володіє прекрасною інтуїцією. Дуже дбайливий по відношенню до близьких. Матеріаліст, переконати його дуже складно. З недругами вмить рве відносини, рідко про це жалкує. Дуже влюбливий, прівязчів, йому важко розлучитися з коханою дівчиною. Ревнивий. Дуже гордий, наполегливий у досягненні мети. У душі він почуває себе самотнім, хоча майже ніколи не буває один. Занадто вимогливий, прагне отримати від життя більше, ніж вона йому пропонує. Знає собі ціну, при нагоді не продешевить.

"Січневий" Автанділ виключно розумний, володіє аналітичним складом розуму, може бути науковим співробітником, але не завжди досягає тих висот, на які розраховує. У будь-якому колективі знаходить однодумців або союзників. У компанії весел, вміє підтримати розмову, про все має свою думку. Любить увагу оточуючих, із задоволенням виступає в ролі оратора. Професії: прокурор, слідчий, завідувач відділу кадрів, лікар-хірург, артист цирку, викладач історії, перекладач, програміст, конструктор, художник, архітектор, ювелір, інженер-будівельник. У колективі його люблять, цінуючи за справедливість і невтручання в чужі справи. На нього можна повністю покластися у важких ситуаціях, він ніколи не підведе. Великі труднощі зазнає в побудові кар'єри, не вміє пристосовуватися до начальства підлабузнюватися. Піднімається по службовим сходам повільно, але все одно домагається більших успіхів – може бути, пізніше, ніж йому хотілося б.

У шлюб вступає кілька разів. Більше за інших йому підходить жінка, народжена в квітні або травні. З жінкою, народженою влітку, у нього постійно будуть виникати проблеми. Він турботливий батько і чоловік, але більшу частину часу проводить на роботі, тому ревнива жінка йому не підходить. Охоче виконує доручення дружини, але з деяким запізненням. Його слід сприймати таким, яким він є, і не вимагати від нього неможливого. Поважає дружину, вважається з її думкою, але не потерпить її влади над собою. Він справжній чоловік, прощає дружині всі її слабкості, але не пробачить посягання на його незалежність.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...