Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Аврора

Перекладається з давньоримського як – "богиня ранкової зорі"

Аврора людина складний, непередбачуваний. "Зимові" іноді так і не виходять заміж, оскільки схильні до занадто високій самооцінці. Слід віддати їм належне вони і справді талановиті. Прагнуть за всяку ціну блищати в суспільстві. Народжені взимку Аврори марнотратці, охоче подорожують по містах і країнам, якщо представляється така можливість.

"Осінні" розважливі і не роблять необдуманих учинків. У їхньому житті не буде несподіванок вони все прорахують заздалегідь. Ці жінки терплячі й чутливі. У шлюбі цілком щасливі, у родині прагнуть лідирувати, хоча на роботі воліють триматися в тіні. Їм не властиво хвастощі. Аврори будь-яку справу доводять до кінця. У них неординарне мислення, і одягаються вони нестандартно. Улюблені кольори: фіолетовий, коричневий і голубий.

"Літні" натури захопливі, романтичні. З усієї літератури воліють поезію і пишуть вірші. Будуть щасливі в шлюбі з чоловіками на ім'я Єгор, Станіслав, Юхим, Владислав, Борис, Ігор, Ілля, Лев, Фелікс, Семен. Імена Роман, Кирило, Йосип, Денис, Геннадій, Віталій погано поєднуються з ім'ям Аврора.

Exit mobile version