Авдей

Перекладається з староєврейського як – "служитель бога"

Уважний до рідних, відданий друзям. Як правило, отримує вищу освіту, але не завжди працює за фахом. Однак вміє застосувати отримані знання в іншій галузі. Дуже гордий, ненав'язливий, тому багато хто вважає його зарозумілим. Його головна проблема при виборі професії полягає в тому, що він довго не може віддати перевагу чому-небудь одному. Талант свій розкриває не відразу. Найбільшого успіху досягає, працюючи в колективі однодумців, одному йому важко досягти мети. У складній ситуації він гостро потребує підтримки колег.

"Липневий" Авдей інтелігентний, прекрасно вихований. Володіє неабиякими організаторськими здібностями, здоровим глуздом. Дрібниць у роботі для нього немає. Авдей уміє контролювати свої емоції, може бути стриманим, невимогливим. Для нього не важлива розкіш, чужа показуха, нетерпимі лестощі. Уміє обходити гострі кути, неконфліктний. Має почуття відповідальності і справедливості, не любить відступати від загальноприйнятих правил, воліє уторовані доріжки. Прихильно ставиться до нових ідей, уміє упроваджувати їх. Професії: інспектор у справах неповнолітніх, керівник аналітичного центру, журналіст, інженер, архітектор, програміст, тренер з футболу, годинниковий майстер, товарознавець, майстер з розпису емалі. На роботі допитливий і спостережливий. Вірний своїм ідеям, надійний. З начальством ладнає, але прагне триматися подалі від нього.

Авдей, народжений в листопаді, дуже чутливий, буває дратівливим. У шлюбі хороший чоловік, батько, намагається допомогти дружині, охоче проводить час із сином. Для сімейного життя йому підійде "липнева" жінка, менш інших – "груднева". Авдей довго не одружується, ретельно вибирає собі дружину. Він запальний, дуже ревнивий, не кожна жінка зможе це витримати.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...