Аурелія

Перекладається з латинської як – "золота".

Вельми цікаво і суттєво, що в психологічному плані "весняні" вельми ранимі; вони не лідери, а ведені. Більше воліють бути в стороні, але притому допитливі, читають багато духовної літератури, люблять прозу, вірші, у вільний час вигадують самі. У них розвинена фантазія, але більше воліють слухати, ніж говорити. Коли доводиться виступати перед друзями, всім подобаються розповіді Ауреліо: вони з гумором. "Осінні" виділяються своїми творчими здобутками, люблять пожартувати, спритні, постійно шукають розваг, різноманітності, вони оптимістки. Нетерплячі.

"Зимові" Ауреліо можуть вранці і проспати, тому що вони "сови", а ввечері довго не засинають. Володіють хорошими зовнішніми даними. У вільний час люблять малювати – розфарбовувати картинки. "Грудневі", відчуваючи необхідність у підтримці, йдуть назустріч друзям і допомагають безоплатно, співпереживаючи їх труднощам. Вони сміливі, надзвичайно діяльні, живуть переважно в світі сприйнятті, легко встановлюють контакт з іншими. У деяких існує особливий дар діяти на співрозмовників довірливою манерою спілкування, чуйно розуміти найтонші відтінки їхніх почуттів і настрою. У шлюб вступають вони важко за свого впертого характеру, часом не розуміючи, який чоловік їм потрібен для сім'ї. Аурелії бувають настільки ревниві, що самі цьому не раді; всі ними переноситься болісно, близько приймається до серця. У шлюбному союзі їх приваблює врівноваженість чоловіка, тому що вони самі дуже емоційні. У Ауреліо, народженої в грудні, вибуховий характер, вона не йде на компроміси і через це завжди страждає. У неї багато друзів, однак за своїм характером їй ближче люди з відкритою душею, добрі й чуйні.

Аурелії – хороші господині, можуть вкусао готувати, але не люблять мити посуд і просять це зробити інших. Чималих успіхів досягають завдяки своїй завзятості. Здатні "бачити" хитрунів і прямо висловлюють їм, що думають про них. Допитливі, ходять до ворожок, однак в їх передбачення не вірять.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...