Ася

Перекладається з давньогрецької як – "городянка".

Тип збудливих і сприйнятливих жінок. Вони чутливі до всього, що їх оточує. Їх інтерес до світу воістину не знає кордонів. Мабуть, вони занадто серйозно ставляться до життя і кілька ідеалізують її. Стикаючись з суворою прозою життя, вони губляться, але в кінці кінців витягують з своїх розчарувань корисні уроки.

Ця жінка – невтомна витівниця, монотонність життя дратує її, проте оригінальні ідеї, якими сповнена гарненька голівка Асі, найчастіше не знаходять реальності. Що стосується конкретних дій, то тут Ася некваплива, вона не вміє схоплювати все на льоту, і якщо ви попросили її про щось, то дайте їй все докладно обміркувати. Ася, безсумнівно, творча особистість, людина, яка прокладає в житті власний шлях. У поєднанні із завидною працездатністю і винахідливістю це якість відкриває перед нею всі двері. Інша справа – чи зможе вона скористатися наданим їй шансом.

Вона добра, любить робити маленькі подарунки, сама більше радіючи їм, чим ті, кому вони призначені. У сім'ї вона не лідер, але у неї достатньо розуму та здорового глузду, щоб не дозволити домашнім сісти собі на голову. Їй взагалі властиве почуття міри, вона добре відчуває ту межу, де потрібно пригасити свої емоції. Емоційність цих жінок – одночасно і їх слабкість, і їх чарівність. Любов займає у них не останнє місце в житті, і при сильній серцевої прихильності вони не будуть вважати негожим відкинути строгі моральні принципи.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...