Ашот

Перекладається з давньоперсидського як – "вогонь".

"Літній" Ашот легкодухий, занадто добрий і довірливий. Але зловживати його довірою не варто. Викривши у брехні, негайно рве всі відносини з обманщиком. Завоювати його довіру легко, але і втратити неважко. Такому Ашоту необхідні приємне оточення, цікаві, змістовні бесіди. Він охоче ділиться своїми ідеями, залучає всіх до їх реалізації, не боїться конкуренції. Не кар'єрист, проте вміє домогтися успіху. Його життєві принципи – надійність, стійкість і обов'язковість.

"Осінній" Ашот – прекрасний шахіст. Тяжіє до точних наук, може присвятити себе науковій діяльності. Більш за все його захоплює математика. Може стати хорошим економістом. "Зимовий" Ашот володіє борцівські якості, може стати професійним спортсменом, досягає гарних результатів у вільній боротьбі. У перехідному віці дуже запальний і дратівливий. Близький до батька, любить проводити з ним час. Ашот не поспішає з рішенням, грунтовно продумує кожен свій крок. Але коли вирішиться, діє стрімко. Обов'язковий і пунктуальний. "Весняний" Ашот дуже вразливий. Йому необхідні загальне визнання і любов. Погано переносить невдачі, впадає в депресію. Йому властива неврівноваженість, часті нервові зриви. Його не слід перевантажувати, змушувати щось робити мимо волі. Йому важко знайти своє місце в житті, Він дуже талановитий, але не завжди вміє реалізувати свої здібності. Необхідна допомога близьких, підтримка друзів, Дуже потребує любові близької людини, може рано одружуватися.

Багато в чому йому допомагають винахідливість і дотепність. Ашот елегантний, завжди при краватці, в бездоганно випрасуваних костюмі. Строго підходить до вибору друзів, відданий в дружбі. Вміє робити багато чого в будинку своїми руками.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...