Артемій

"Зимові" Артемії більші сперечальники, люблять переливати з пустого в порожнє. Їм часто дістається через те, що прагнуть завжди й у всьому узяти гору. Як правило, у першому шлюбі їм не щастить, але заради дітей вони несуть свій хрест. Дуже обов'язкові. Друзів у них небагато, вони не кожного назвуть своїм другом. Добре продумують свої дії й насторожено ставляться до партнерів – якщо у відношенні останніх виникає якесь підозра, дипломатично відмовлять їм.

"Літні" – більш спокійні і терплячі до думки інших, хоча й захопливі натури. Вони піклуються про слабких, люблять тварин. Не позбавлені поетичного дару. Володіють непоганою інтуїцією. Добре водять машину, люблять їздити у відрядження, подорожувати. У них все ладнається в руках; почавши справу, неодмінно доведуть його до кінця. Зовні схожі на батька, характером – у матір. Характер же в них досить незалежний, пристосовуватися до когось – не в їхніх звичках. Деякі Артемії, народилися в осінні місяці, стають священнослужителями.

Це ім'я підходить Левам, Стрільцям, людям, що народилися на кордоні між Овном і Тельцем, і не підходить Близнюкам, Терезам і Водоліям.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...