Арсеній

Перекладається з давньогрецької як – "мужній".

"Літні" – небалакучі, воліють слухати, що говорять інші. За природою своєю вони не лідери. Їм важко просуватися службовими сходами, і якщо роблять кар'єру, то тільки завдяки батькам. "Зимові" – спритні, сміливі у вчинках, але дуже вперті, і це чимало ускладнює їм життя. Займаються спортом, але без видимих результатів. "Осінні" – хитрі, розважливі, працьовиті й акуратні. Цінують дружбу, але нічого не стануть робити безкорисливо для іншого. Будують плани, найчастіше далекі від реальності. Гарно уживаються, але якщо посваряться, довго тримають образу й ніколи не зроблять першого кроку до примирення. Нерідко женяться двічі. "Осінні" Арсени звичайно повторюють долю своїх батьків.

За професією вони конструктори, спортивні тренери, лікарі, кухарі, художники, архітектори, водії, юристи. Деякі з них присвячують себе служінню Богові. Колекціонують старовинні ікони, книги, монети. Сьогодні це ім'я зустрічається дуже рідко.

Давньогрецьке Арсеніус можна перевести як "мужній", "чоловічий". У Росію потрапило з Візантії, але дуже довгий час не було поширене. Святий покровитель іменинника – преподобний Арсеній Комельскій. Походив він із дворянського роду, але у всьому себе обмежував, дотримувався суворого посту, живучи в монастирі. Був ігуменом, але незабаром пішов у Комельскій ліс, ставши безмовним пустельником. Молитвою святий пустельник, який прагне до безмовного життя вдалині від людей, утихомирював диких звірів. Провівши довге чернече життя в пості, молитві і безперестанних працях, старець мирно віддав дух свій Господу в 1550 році.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...