Вагітність – про все важливе для майбутніх мам

Арон

Перекладається з староєврейського як – "ковчег заповіту".

Арон оточений численними друзями, які виручають його в критичних ситуаціях. Арон хитрий і любить похвалитися (хвастощі відрізняло його і в дитинстві), звернути на себе увагу, виділитися з натовпу. Він рідко помиляється в оцінці людей; якщо Арон сумнівається в своєму партнерові, він знайде спосіб його перевірити. Але коли справа стосується лестощів, на нього знаходить затьмарення. Тому, хто хоче увійти в довіру до Арону, досить курити йому фіміам. Але довго обманювати Арона все одно не вдасться.

Це діловий, тверезомисляча людина, перш ніж прийняти рішення, він все обдумує. "Літні" в цьому відношенні навіть перегинають палицю: їх довгі коливання приводять до того, що вигідна справа може поплисти. Арон незвичайно діяльний. Завершивши розпочату роботу, він знічується, стає нудним, поки не візьметься за нову справу.

Він далекий від альтруїстичних спонукань. Все, що він робить, він робить в ім'я благополуччя своєї сім'ї, яку обожнює. Але Арон – не черства людина, йому знайомі і жалість, і жаль: він пожертвує опинилася без засобів до існування старенькій, не відвернеться від потрапив у біду товариша. У Арона широкий кругозір, він начитаний, найбільше його приваблюють книги історичної тематики.

Exit mobile version