Арно

Перекладається з французької як – "панувати".

Арно може стати конструктором, винахідником, інженером, техніком. Добре знає свою справу, захоплений ним, здатний виконувати одноманітну скрупульозну роботу. Досить честолюбний, але на керівні посади не прагне, так як це відірве його від практичної діяльності, від улюбленої справи. Не затягує вирішення питань, яку роботу виконує відразу, бажаючи якнайскоріше бачити результат. Якщо щось не виходить, вперто буде переробляти багато разів, поки не доб'ється бажаного.

Легко сходиться з людьми, особливо якщо у них загальні питання. Вірний в дружніх відносинах, сильно прив'язується до людей. Але може і розірвати стосунки, зіткнувшись з непорядністю тих, кому довіряв. Арно не хвалькуватий, не прагне бути на очах, хоча вміє привернути до себе загальну увагу: йому є про що поговорити, він володіє розвиненим почуттям гумору. Уникає великих компаній, вважаючи за краще проводити вільний час в тісному колі близьких людей. Любить активний відпочинок: походи, риболовлю, полювання. Багато читає спеціальної літератури, а відпочиває від справ з детективом або трилером в руках.

Арно не поспішає з одруженням, але, зустрівши дівчину, яка відповідає його уявленням про майбутній дружині, не затягує з весіллям. Одружується, як правило, дуже вдало, і щасливий у сімейному житті. Він добрий господар, все в будинку лагодить сам, йому не потрібно щось підказувати, по декілька разів нагадувати. Арно прекрасний і вірний чоловік, не прощає зрад.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...