Аркадія

Це ім’я буквально просякнуте енергією життєрадісності, воно наділяє людину рухливістю і допитливістю і абсолютно не розташовує до самотності. З дитинства життя Аркадії наповнене любов’ю близьких і симпатіями оточення, і тому немало сприяє беззлобна енергетика імені, яка зазвичай передається і самій Аркадії. Вона вміє любити, тягнеться в шумні компанії, де майже завжди її охоче приймають, і навіть може легко стати душею суспільства.

Навіть якщо у Аркадії є які-небудь фізичні недоліки, позитивна енергія імені згладжує їх; вона навряд чи тяжко переживатиме через свій невисокий зріст або, скажімо, недостатню фізичну силу. Одним словом, комплекс неповноцінності їй майже не загрожує. В той же час вона не схильна випинати свої достоїнства – її і так поважає багато хто. Привабливість і легкість імені немало допомагають Аркадії в житті, проте не слід забувати і про підводні камені.

Коли людині багато що вдається легко, то недовго і голові піти кругом! Всепоглинаюча радість життя може затягнути Аркадію, і тоді вона ризикує, що називається, пуститися в усі тяжкі.

Одним словом, завжди необхідно проявляти певну витримку, не забуваючи про те, що легко дається так само легко і йде. Тільки зберігши рівновагу, Аркадія може бути упевнена – життя у неї вийде вдалим.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...