Аркадій

Перекладається з грецької як – "пастух".

Аркадій як би несе заряд любові і добра, отриманий ним в дитинстві. Він дуже швидко знаходить спільну мову з будь-якою людиною, тому конфлікти в колективі, де начальником Аркадій, – велика рідкість. До того ж він незлопам'ятний і завжди намагається виконати свою обіцянку. Аркадій – спокійний, м'який і дбайливий чоловік. Всіляко уникає домашніх сварок, готовий заради цього відмовитися від давніх звичок (на жаль, крім однієї, про яку ми вже говорили). Аркадій обов'язковий і, якщо він пообіцяв дружині щось, то піде на багато що, щоб стримати своє слово. Любить возитися з маленькими дітьми. Повторні шлюби У Аркадія – велика рідкість. Сім'я для них – головне.

До недоліків Аркадія можна віднести схильність до випивок, причому проявляється вона спонтанно. Аркадій може, наприклад, прогуляти всю зарплату в ресторані, хоча за пару годин до цього він збирався йти додому і не подумував про ресторан. Випивший Аркадій надмірно хвастлів. Не всяка дружина може витримати таке життя. Але Аркадій компенсує свої "зриви" вірністю у шлюбі, донжуанство – не його стиль. Сім'я і все, пов'язане з нею, складають основний предмет його турбот. Він без особливого жалю відмовиться від перспективної роботи, престижної посади або переїзду в інше місто, якщо ці зміни хоча б тимчасово погіршать становище його близьких. Стабільність в сьогоденні спокушає його більше, ніж можливі удачі в майбутньому.

У перекладі з давньогрецької – відбуває з Аркадії. Аркадія – область на півострові Пелопоннес. В Росію ім'я прийшло з Візантії разом з християнством. Святий покровитель Аркадія – Аркадій Кіпрський, архієпископ, автор похвального слова <На оновлення храму святого побідоносця І великомученика Георгія>, важливого для внутрішньої історії церкви. Аркадії зазвичай дуже комунікабельні, чарівні настільки, що їм легко прощати будь-які промахи, такі, як хвалькуватість, надмірна відвертість. Аркадії відповідальні, обов'язкові, за це їх цінують на роботі. Серед них часто зустрічаються хороші керівники, вірні дружини, люблячі батьки.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...