Аристарх

Перекладається з давньогрецької як – "глава кращих".

Це ім'я звучить твердо – і характер цих людей наполегливий, активний. Літературні герої з таким ім'ям – завжди сильні, спритні, хитрі й незмінно виходять переможцями в боях. Вони дійсно серйозні й не розуміють жартів, але добрі, навколо них завжди багато друзів, через яких часто потрапляють у неприємні ситуації. Ці чоловіки спочатку роблять вчинки і лише потім замислюються над ними й нерідко хапаються за голову. Читають все підряд, люблять грати в нарди.

З віком стають прихильнішими і не настільки серйозними. Вони нічого не приймають на віру, до всього повинні визначити своє ставлення. Витривалі, не бояться труднощів. Любителі невеликих пригод.

"Зимові" Аристарх особливо наполегливі. З них виходять гарні спортсмени. У шлюбі у них все складається вдало. Великі трудівники, неконфліктні і терплячі. Домагаються всього працею, не сподіваючись ні на кого зі своїх близьких, дуже самолюбні. Люблять ходити на полювання, ловити рибу, не нехтують і домашньою роботою, допомагаючи дружині. "Літні" – довірливі й дуже образливі, нелегко сходяться з людьми й також важко розлучаються. Через свою надмірну довірливість часто бувають обмануті. Швидше за все будуть щасливі з Анною, Антоніною, Варварою, Геленою, Ніною, Поліною, Стелою. Не підходять їм Грета, Дарина, Частка, Домініка, Інеса, Капітоліна, Людмила.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...