Арій

Перекладається з давньогрецької як – "войовничий".

Дуже товариський, гостинний. Легко сходиться з людьми, любить заводити нові знайомства. Хороший друг, обов'язковий, надійний, намагається бути і пунктуальним, але це йому важко. Арій уразливий, відхідливий і незлопам'ятний. Абсолютно не здатний мстити. Не любить обтяжувати близьких своїми проблемами, намагається з усім справлятися сам.

Дуже працездатний, рідко втомлюється. Серйозно ставиться до своїх обов'язків, навіть якщо робота його не дуже влаштовує. А улюбленій роботі віддається повністю. Арій не занадто посидющий, тому йому більше підходить робота організатора, пов'язана зі спілкуванням, постійними поїздками.

Арія не можна назвати господарським чоловіком, але він зробить все, щоб матеріальний добробут сім'ї було на хорошому рівні. Уміє багато чого робити в будинку своїми руками, але не завжди охоче береться за справу. Рано починає проявляти інтерес до жінок, користується у них очевидним успіхом, що викликає заздрість друзів. Арій може закохатися з першого погляду, але на серйозні відносини йде не відразу, обережний у виборі дружини. Одружується зазвичай один раз, в сімейному житті щасливий.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...