Архелая

Перекладається з давньогрецької як – "начальниця людей".

Архелая життєрадісна, весела, така ж товариська, як в дитинстві. Вона смілива, рішуча, швидко знаходить спільну мову з усіма, але дружбу з жінками воліє дружбу з чоловіками. Має одну-дві близькі подруги, але з багатьма підтримує приятельські стосунки. З чоловіками їй спілкуватися легше, вони ближче їй по духу. Архелая кілька хвалькувата, неврівноважена, дуже енергійна. Любить різноманіття життя, повної несподіванок. Однак обов'язкова, не дає нездійсненних обіцянок, користується повагою і авторитетом у навколишніх. Наполеглива, вміє добиватися наміченого.

У роботі старанна і виконавча, хоча не завжди ініціативна: коли робота їй не подобається, вона просто буде виконувати її. Однак коли робота до душі, вона стає лідером у колективі, у неї з'являються цікаві ідеї. Уміє зацікавити колектив справою, повести за собою, взяти на себе відповідальність за наслідки. Вона володіє хорошими організаторськими якостями талановитого керівника.

Архелая, як правило, якщо і не дуже красива, то приваблива, привертає до себе чоловіків і завжди оточена увагою. Вона знає не тільки свої недоліки, але й гідності і вміло користується цим. Добитися її уваги важко: вона капризна і вимоглива. Але якщо чоловік зуміє чіпати її серце, то дізнається, як ця жінка вміє любити. Вона ласкава, розкута в інтимних стосунках, позбавлена усіляких забобонів, не терпить заборон.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...