Арам

Перекладається з вірменського як – "милосердний".

Арам соромливий, не дуже рішучий. Обов'язково отримує вищу освіту, серйозно підходить до вибору професії. Вже в школі знає, чим хоче зайнятися в майбутньому. Арам належить до числа людей, які вносять у відносини спокій, стабільність, гармонію.

"Зимовий" Арам – цілеспрямований, упертий, занадто себелюбства. Володіє тверезим розумом. Запальний, може бути різким. Але це швидко минає, зла Арам не пам'ятає. Доброзичливий. Не піддається впливам, а сам уміє впливати на інших. Натура захоплена, уміє радіти життю, в будь-який колектив вносить "свіжий струмінь". "Осінній" Арам товариський, уміє зав'язати вигідне знайомство. Всіма силами прагне увійти у вище суспільство і знає, як це зробити. Може бути гарним керівником, поважає думку підлеглих, підтримує всі починання молодих фахівців. Не боїться конкуренції, готовий допомогти в реалізації чужої ідеї. "Весняний" Арам декілька капризний, егоїстичний. Часто свариться по дрібницях. Однак забуває про всі образи, коли потрібно швидко зібратися і прийняти правильне рішення. Цінує талановитих людей, вміє їм допомогти. Головний сенс його життя – робота. Арам наділений великою силою волі, сміливістю і умінням швидко реагувати на неприємні ситуації.

"Літній" Арам – непоправний фантазер, будує далекосяжні плани, виношує безліч ідей, але реалізувати їх сам, без сторонньої допомоги, не може. Йому необхідні однодумці, віддані друзі. І Арам уміє їх знаходити. Легко завойовує довіру колег, користується у них авторитетом. "Липневий" Арам – природжений інтелігент, розумний і ерудований, володіє хорошими манерами, галантний і попереджувальний з жінками. Володіє організаторськими здібностями.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...