Аполлінарія

Жіноче ім’я Аполлінарія має давньогрецькі корені і означає “присвячена Аполлону” (богу Сонця, любові, краси, покровителю мистецтв). У нашій країні це ім’я поширено мало, більше відома і улюблена його похідна форма Поліна. І все ж є батьки, яким подобатися саме первісний варіант Аполлінарія, і в цьому є певна логіка, адже це ім’я має дуже сильну енергетику, а його власниці відрізняються хорошим характером. Щоб зрозуміти, яким дитиною буде Аполлінарія, уявіть собі спокійну, ніжну дівчинку, яка у всьому рівняється на своїх батьків, безмірно їх поважає, любить вчитися, старанно виконує всі доручення. Скажіть: ідеал? Майже так, однак, не буває характерів без негативних якостей і у варіанті з Аполлінарією теж, адже власниці цього імені дуже чуйні і образливі, приймають близько до серця будь-яку критику, довго переживають, якщо їх образили, часто схильні до капризів, можуть переводити близьких моралями. До таких дівчаткам потрібно підходити тільки з найкращими намірами, ніколи не підвищувати голос, дуже обережно пояснювати неправильність її дій, берегти від можливості зайвий раз розкапризуватися.

Вона має позитивну енергетику, безліч скорочених варіантів (Аполо, Полечка, Аполлінарка, Паша), до того ж ім’я досить рідкісне. З іншого боку, ім’я Аполлінарія досить довге і складне як для вимови, так і для сприйняття, через що погано поєднується з прізвищами та по батькові і може викликати на дитину шквал дитячих знущань.

Здоров’я у власниць цього імені міцне, але в дитинстві вони обов’язково перехворіють всіма “дитячими” інфекційними захворюваннями. Що стосується сімейних відносин, то в них Аполлінарія випромінює надійність і турботу, намагається задобрити не тільки дружина, але і його батьків. Єдиною проблемою Аполлінарії є її надмірна турбота, адже володарка цього імені постійно робить домашнім зауваження, вимагає підтримки ідеального порядку в будинку, вічно вчити дітей жити (навіть тоді, коли вони виростають і йдуть з дому, Аполлінарія намагається їх контролювати).

У професійній сфері з Аполлінарій виходять відмінні психологи, перекладачі, фармацевти, ветеринари, кухарі.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...