Анжела

Перекладається з латинської як – "ангельська".

Анжела, як правило, приваблива й навіть чарівна жінка. Тільки сама вона не робить ставку на красу і не прагне підкреслити її. У неї в пошані інші цінності: розум, знання, успіх у професійній сфері. Тут вона намагається себе показати. Це сильна, себелюбна особистість, яка вміє добиватися свого.

Анжела для багатьох чоловіків залишається назавжди нерозгаданою таємницею. Коли всі будуть сміятися її вдалому жарту, вона відреагує лише посмішкою. Не відмовиться провести вечір у колі співробітників, але буде поводитися не так, як всі, і напевно не зверне ніякої уваги на найцікавішого серед чоловіків. Чоловік, що зважився на двозначні розмови, умить відчує, як між ним і завжди привітною Анжелою раптом виросла стіна. Але Анжела стане зовсім іншою, коли зустріне того, хто відповідає її ідеалу. У шлюбі вона розмерзнеться, стане надзвичайно відвертою, буде присвячувати чоловіка в найтонші нюанси своїх переживань. Однак духовна черствість чоловіка, брутальність, постійне байдужість до того, чим живе Анжела, можуть надовго змусити її замкнутися. Анжели, однак, сильно міняються залежно від по батькові. Миколаївна – більш емоційна, Володимирівна – розважлива й уперта, Борисівна – здатна співчувати і співпереживати.

Анжела знайде своє щастя з Володимиром, Віктором, Олексієм, Валентином. Шлюб ж з Ігорем, Дмитром, Анатолієм, Владиславом буде швидше за все невдалим.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...