Антоніна

Перекладається з давньоримського як – "вступає в бій".

Антоніна – добра людина, але доброта її інша, не така, як у Ганни. Йде вона не стільки від серця, скільки від чіткого розуміння: як ти сама ставишся до людей, тим і вони будуть платити тобі. Вона відповідальна, на неї багато в чому можна покластися. Незамінна на роботі. У ролі начальника кілька деспотична.

До весілля у Антоніни дістає шанувальників. Вона не особливо церемонитися з ними, зовсім не піклуватися про те, щоб зберігати вірність одному. Вийшовши заміж, вона перетворюється: вчорашня безтурботна дівчина перетворюється на справжню берегиню сімейного вогнища. Вся діяльність Антоніни, її помисли і плани спрямовані на те, щоб забезпечити сім'ї достаток і щастя. Вона не тринькає грошей, розважлива в покупках, перш ніж щось купити, обійде весь базар і поторгується з кожним продавцем. Вона чуйна і добра, у неї багато подруг і випадкових знайомих, і хоча всі вони знають, що дружба

Антоніни не позбавлена прагматизму, продовжують любити її. Заради збереження сім'ї готова терпіти витівки чоловіка-п'яниці, миритися з невірністю дружина.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...