Антон

Перекладається з давньоримського як – "вступає в бій".

В юності Антона оточує багато подруг, але одружувати його не так-то просто. Цей крок він здійснює виключно самостійно і всебічно обміркувавши. Антона не назвеш зразковим сім'янином, він не домосід, та й влюбчів не в міру, але доброта і поступливість допомагають йому уникати великих конфліктів у родині. Антон хороші працівники, талановиті вчені. Боягузтво, мабуть, їх єдиний недолік, який вони, однак, ретельно приховують. Дуже працездатний. Працьовитий. Майстер своєї справи. У ранньому дитинстві хворобливий. Багато читає. Сексуальний, з жінками добрий, але самолюбний, буває дуже ревнивий і тоді некерований. Любить випити.

"Зимовим" Антонов легше, ніж іншим. Вони сміливі, хитрі, наполегливі, обачливі і дипломатичні. Народжені в січні – хороші спортсмени і, що в даному випадку важливо, володіють "бійцівськими" якостями.

Ім'я Антон з латинської перекладається як "з роду Антіев". Святий покровитель імені – Антоній, в язичництві пестила, мученик, боярин великого князя литовського Ольгерда. За проповідь вчення Христа преподобний Антоній Димського з научіння язичників поміщений в темницю і там удавлен. Антон – людина незалежний, самостійний, вміє не вагаючись приймати рішення. Досить емоційний, чутливий, володіє підвищеною сексуальністю. Він відданий коханець і чоловік. Шалено любить дітей і сім'ю. У деяких ситуаціях готовий пожертвувати власним благополуччям в ім'я сім'ї. З Антоном ніколи не скучиш, він талановитий, тягнеться до знань, обожнює, читати книги, статті на цікаві його теми.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...