Аникити

Перекладається з давньогрецької як – "непереможний".

Аникити такий же життєлюб, веселун, організатор розіграшів, оповідач кумедних історій. До нього тягнуться люди. Жінки його обожнюють, він же пізно починає звертати на них увагу. Він весь у своїх справах, тільки жінка з характером, як у нього самого, може завоювати його увагу. Він не подбає про те, щоб вибрати собі професію в юності, закінчує вуз, який мало його цікавить, а потім працює не за фахом.

Несерйозно ставиться і до службових обов'язків, більше часу витрачає на друзів. Необов'язковий, не вміє тримати слово. Непостійний у своїх уподобаннях і захопленнях. Все це триває до тих пір, поки він не зустріне партнерку, яка переверне все його долю. Це, як правило, розумна, вихована, ерудована дівчина. Влада над Аникити її безмежна, що змушує маму Аникити довгий час перебувати в розгубленості або паніки. Але це єдина жінка, яка йому потрібна. Він закохується відразу і назавжди. Його життя різко змінюється: він стає зразковим і виконавчим. Якщо не вистачає знань і освіти, надходить ще в один вуз, намагається знати якомога більше, щоб блиснути пізнаннями перед коханою. Аникити стає статечним молодою людиною, завойовує авторитет колег, швидко просувається по службі. До тридцяти років він вже здатний керувати колективом і нерідко отримує таку можливість.

По ряду причин, зокрема через перешкоди з боку матері, він втрачає можливість мати поруч із собою ту, єдину і улюблену жінку й одружується зовсім на інший. Сімейне життя його досить вдала, на думку всіх, але сам він завжди пам'ятає про ту, заради якої хотів стати найкращим, Аникити – хороший сім'янин, любить дітей, прив'язаний до будинку, сім'ю вважає своїм тилом. Не схильний до любовних романів на стороні, хоча і не дуже зберігає вірність дружині. Ніколи не залишить сім'ю – надто багато сил вкладено у становлення її. Тільки іноді нападає смуток, неначе згадавши щось з минулого, він не знаходить собі спокою.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...