Ангеліна

Перекладається з давньогрецької як – "ангельська".

Ангеліни не розраховують на чиюсь допомогу, у всьому покладаючись тільки на себе. Вони хороші, гостинні господині, воліють приймати гостей у себе, ніж самим ходити в гості, оскільки важкуваті на підйом.

"Зимові" – із трохи чоловічим характером, якщо їм буде вигідно, можуть і обдурити; уперті, переконати їх в чомусь дуже важко. "Літнім" властива довірливість, яка часом обертається їм на шкоду. Вони рано виходять заміж, але часто не дуже вдало. Таким же невдалим буває шлюб і у "осінніх" Ангеліна.

Ім'я Ангеліна, за своїм походженням грецьке, але з латинським суфіксом "ін". Воно було одним з найбільш поширених в Римі, в Греції ж майже не вживалося. Його можна перекласти як "ангеліца", "ангельська", "вісниця". Свята покровителька носять це ім'я – праведна Ангеліна Сербська. Знатна римлянка, Ангеліна після смерті єдиного сина весь свій час, сили і гроші віддавала на те, щоб допомагати бідним. Ангеліна – ласкава, мила, турботлива, скромна, ніжна дівчина. Вона воліє мати багато знайомих, але мало друзів. Для тих, кого вона любить, може зробити все, про що вони попросять. Любить тишу, спокій, намагається уникати конфліктних ситуацій.

Поділитися в...

Вас може зацікавити...